Bu konuyu okuyanlar

Eldorado47

Asistan
Reaksiyon puanı
4
onlarda telefonu kaba gösterir bence siz hangi kılıfı kullanıyorsunuz birde hafıza kartı kullanıyormusunuz yoksa yetiyormu 32 gb

M

Murat Burç

SDN Okuru
onlarda telefonu kaba gösterir bence siz hangi kılıfı kullanıyorsunuz birde hafıza kartı kullanıyormusunuz yoksa yetiyormu 32 gb
Şeffaf bir kılıf benim ki
Hafıza kartıda kullanmıyorum yetiyor
Hafıza kartı alma niyetin varsa 4kyi direk hafıza kartına kaydederim diyorsan pro plus bak (pahalı )

Eldorado47

Asistan
Reaksiyon puanı
4
size linkini yolladığımda şeffaf galiba onu alayım o zaman

M

Murat Burç

SDN Okuru
Sen bilirsin bu kadar bütçeye başka kılıflar bakılabilir

Eldorado47

Asistan
Reaksiyon puanı
4
siz daha tecrübelisiniz ondan size soruyorum bana sunu al hem kaba göstermez hemde sağlam korur diyebileceğiniz bir model varsa çok iyi olur bu arada şimdi verdim şiparisi telefonun siyah rengini

M

Murat Burç

SDN Okuru
Benim bildiğim bir kılıf yok hem koruyup hem kalınlaştırmayan kendin biraz bakın kılıfın youtubeden incelemesini izle seçersin

Eldorado47

Asistan
Reaksiyon puanı
4
M

Murat Burç

SDN Okuru
Direk hafıza kartına 4k video kaydedemezsin sanırım full hd kaydedebilirsin
Zaten olmadı depolamaya kaydedip hafıza kartına atarsın
Cihazı kullan yetmezse hafıza kartı al

meraklımargarin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Selamlar herkese. Bu fiyat aralığında bir telefon arıyorum. mi6 alternatiflerim arasında onun dışında yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler :)

Son düzenleyen moderatör:
M

Murat Burç

SDN Okuru
Mi6yi donanım için istiyorsan daha üst donanımı bu fiyata alamazsın o yüzden diğerlerini ele mi6 al
Kamera ekran suya dayanıklılık gibi özellikler arıyorsan S7 al

asdwe3361

Asistan
Reaksiyon puanı
132
Dilimde şarkılarım gündüz gece deli gibi seviyoruz mate mate 9 kardeşim.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Mate 9 Alda gece video ve fotoğraf çekmeyi unut:D
Fanatiklere aldırmayalim lütfen . :D
Konu sahibi arkadaşım mate 9un düşük ışıkta 4k ve fhd60fps video performansıni araştırmanı oneririm :D

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
Selamlar herkese. Bu fiyat aralığında bir telefon arıyorum. mi6 alternatiflerim arasında onun dışında yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler :)
Sony Xz
Htc 10
Ve birazcık bütçe arttırıp S7 öneririm. Ama saydıklarımın arasındaki en alınması gerek Samsung S7dir benim gözümde

meraklımargarin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Dilimde şarkılarım gündüz gece deli gibi seviyoruz mate mate 9 kardeşim.
mate 9 düşnüyodumda ithalatçı garantisi olayına bak sıcak bakmıyorum sıkıntı olur gibi düşünüyorum.
--- Gönderi Güncellendi ---
Mate 9 Alda gece video ve fotoğraf çekmeyi unut:D
Fanatiklere aldırmayalim lütfen . :D
Konu sahibi arkadaşım mate 9un düşük ışıkta 4k ve fhd60fps video performansıni araştırmanı oneririm :D
teşekkür ederim dikkate alıcam :))

asdwe3361

Asistan
Reaksiyon puanı
132
mate 9 düşnüyodumda ithalatçı garantisi olayına bak sıcak bakmıyorum sıkıntı olur gibi düşünüyorum.
--- Gönderi Güncellendi ---

teşekkür ederim dikkate alıcam :))
IMG_20170511_220515.jpg
kardeşim hemen otomatik modda cektiğim ve özellikle site önünün ışıktan az olduğu bir kare.Şahsen beklentilerimi karşılıyor ve üstünde.Oyle gelip gece video fotoğraf çekmeyi unut filan diye sallamak yanlış.Batarya kamera hızlı sarz büyük ama ergonomik ekran hızlı işlemci ve çok kullanışlı parmak izi dokunmatigi ile aşırı memnunum ve tavsiye ederim.Daha önce işim gereği s7 edgede kullandım(3ay) fakat edge ekranı elime müdahale ettigi icin kullanimi etkikiyordu.Ayrica amoled ekranda hersey abartılı bir renk baskısıyla gerçekten sapmış durumda oluyor.Belki göze hoş geliyor ama ben gerçekçi renk doygunlugundan yanayım.Git telefonları incele kararını ver.Zaten sdn cevapliyorda kaanda keremde mate 9 öneriyor.Karar senin

asdwe3361

Asistan
Reaksiyon puanı
132
Yukarda fotoğraf filan çekmeyi unut diyordun.Fotograf attım video at diyorsun.Heyye babam heyye.Fanboylarla ugrasamam.Konu sahibi arkadaşım karar senin tavsiyem bu yöndedir.Saygılarımla

M

Murat Burç

SDN Okuru
Yukarda fotoğraf filan çekmeyi unut diyordun.Fotograf attım video at diyorsun.Heyye babam heyye.Fanboylarla ugrasamam.Konu sahibi arkadaşım karar senin tavsiyem bu yöndedir.Saygılarımla
Fanboymuş asıl fanboy sensin:D

Konu sahibine : dediğim gibi bu cihaz S7 yanında fotoğrafta ve fhd60 videoda yamuluyor bunu göz önünde bulundurarak cihazı seç. Biri aydınlıkken biri siyah ekran oluyor bildiğin youtube girip ikisinin karşılaştırıldığı videoları izleyerek karar verebilirsin. S7 OIS netleme gibi konularda da önde

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
Kardeşim bu heyye sadece Tarsusa özel değilmiydi yahu :D Mersinede mi gitmiş yoksa bu heyye lafı :D

...Görkem...

Müdavim
Reaksiyon puanı
779
Bu fiyat bandinda oncelikle indirimde samsung s7 arastirin. Bulamazsaniz esnafta musteri faturali var. Cevrenizde guvenilir esnaf varsa 2250-2300 liralara bile bulursunuz musteri faturali. Bulamadiniz o zaman sonu xperia xz veya htc10 modellerinden birini tercih edin. Muzik severseniz htc10 alin. Geriye kalan konular icin sony xz alin. Htc10'un ekran parlakligini begenmedim pek o yuzden oyle dedim. Yoksa htc10'un on kamerasi ve ses performansi cok iyi. Ama ekran konusunda pek basarili bulmadim.

KaanArli

Asistan
Reaksiyon puanı
144
Bu fiyat aralığında şu anda Galaxy S7 Edge ve Huawei Mate 9 öneririm...

Hepsiburada sitesinde güzel fırsatlar var takip etmekte fayda var!

visagecerlidir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
S7 edge almayı düşünüyorum fiyatta belki biraz çıkabilirim ama ıphone istemiyorum.
Her telefona kötü yorum var s7 edgeyede öyle ne alabilirim kararsızım