Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Murat Burç

Def<3Öm
Şu listede 6s hariç diğer her cihaz çok güzel ve alınabilir cihazlar ve hepsi 6si ezip geçer. 6s bu listede olmayı hak eden bir telefon değil

tolga26esk26

Asistan
s7 edge hariç hepsi adam gibi cihaz kalitede 1. olarak 6s gelir s7 edgeyi telefondan saymayın 1000 tl etmez aslında alırsınız her hafta 1500 tllik problemi çıkar

TZCN

Asistan
s7 edge hariç hepsi adam gibi cihaz kalitede 1. olarak 6s gelir s7 edgeyi telefondan saymayın 1000 tl etmez aslında alırsınız her hafta 1500 tllik problemi çıkar
1 Şubat tan bu yana s7 edge kullaniyorum. Ben yolda yürürken takildim telefonum bir kere olsun beni uzmedi. Teknoloji şans işidir. Bu arada benimle cihazim arasinda duygusal bi bağ var ondanda olabilir :))

tolga26esk26

Asistan
1 Şubat tan bu yana s7 edge kullaniyorum. Ben yolda yürürken takildim telefonum bir kere olsun beni uzmedi. Teknoloji şans işidir. Bu arada benimle cihazim arasinda duygusal bi bağ var ondanda olabilir :))
aynen dediğin gibi kardeşim şanslısın inş ileridede üzmez çünkü garantisi rezalet donanımı hassas

Yigit6565

Üyecik
Arkadaşlar merhaba bir iki hafta sonra telefon alicam .Aklıma yatan modeller :
Samsung's7 edge , huawei mate 9 ,iPhone 6s plus ya da o fiyat bandında öneri yapabilirsiniz.
Telefonda istediğim
1-İki üç yıl sonra kasma donma yapmayacak
2-kamerasi fiyatına degicek
3-bataryasi 1gunu çok rahat çıkartıcak
4-VERDİGİM PARANİN OZELLİKLERİYLE HAKKİNİ VERİCEK
5-kronik sorunları olmuyack
Bu 3 telefon arasında kaldım sizce hangi telefon?

Murat Burç

Def<3Öm
Arkadaşlar merhaba bir iki hafta sonra telefon alicam .Aklıma yatan modeller :
Samsung's7 edge , huawei mate 9 ,iPhone 6s plus ya da o fiyat bandında öneri yapabilirsiniz.
Telefonda istediğim
1-İki üç yıl sonra kasma donma yapmayacak
2-kamerasi fiyatına degicek
3-bataryasi 1gunu çok rahat çıkartıcak
4-VERDİGİM PARANİN OZELLİKLERİYLE HAKKİNİ VERİCEK
5-kronik sorunları olmuyack
Bu 3 telefon arasında kaldım sizce hangi telefon?
6s plusu ele mate 9 ve S7 edgeye bak
S7 Edge kamera tarafında düşük ışıkta daha iyi ois tarafında da daha iyi mate 9un ise bokeh efekti ve optik zoom gibi artıları var ikisinde günü çok rahat çıkarır ikiside 3-4 sene götürür

baba2144

Üyecik
Merhaba arkadaşlar Herkese Selamın Aleyküm ben anneme bir telefon almak istiyorum. Annem telefonunda aradığı özellikler şarjının çok gitmesi ve iyi kamera sonuçta performansla ilgilenmiyor sadece candy crush ve facebook kullanıyor aklımda Samsung Galaxy A7 2017 var sizin önerebileceğiniz telefonlar varmı varsa nelerdir yada A7 2017 kullanan arkadaşlar memnun mu cevap yazan herkese şimdiden teşekkürler.İyi forumlar.

F1kan

Profesör
Merhaba arkadaşlar Herkese Selamın Aleyküm ben anneme bir telefon almak istiyorum. Annem telefonunda aradığı özellikler şarjının çok gitmesi ve iyi kamera sonuçta performansla ilgilenmiyor sadece candy crush ve facebook kullanıyor aklımda Samsung Galaxy A7 2017 var sizin önerebileceğiniz telefonlar varmı varsa nelerdir yada A7 2017 kullanan arkadaşlar memnun mu cevap yazan herkese şimdiden teşekkürler.İyi forumlar.
Samsung S7 varken baska bir telefon alınmaz bu paraya. Kalan parayada kılıfla ekran koruyucu alırısın

Crazy Homer

Üyecik
Öncelikle aleyküm selam merhaba annen performansla ilgilenmiyorsa bir telefona 2000+ lira vermenin anlamı yok sana tavsiyem Asus Zenfone 3

baba2144

Üyecik
A7 2017yi at çöpe
Hepsi buradadan S7 al 2550 tlydi en son baktığımda
Tabiki s7 çok güzel bi telefon ancak yazmayı unuttmuşum annem note 3 kullandığı için büyük telefon istiyor ve telefonu ben alsam gerçekten s7 alırdım ancak tabiiki annemin kararı

Xlash

Üyecik
İthalatçı garantiyi kafaya takmıyorsanız kesinlikle Xiaomi 5S öneririm.Özelliklerine göre fiyatı oldukça ucuz ve samsung lg vb. markaların amiral gemisi telefonlarını aratmayacak seviyede bir telefon.Bütçenize bakarak bu telefonu önerdim, performansa çok takılmıyorsanız facebook vb için kullanılacaksa 1000 tl civarında batarya odaklı telefonlar mevcut sarjları baya iyi gidiyor

http://www.hepsiburada.com/xiaomi-mi-5-ithalatci-garantili-p-HBV0000000YQ1

Crazy Homer

Üyecik
Tabiki s7 çok güzel bi telefon ancak yazmayı unuttmuşum annem note 3 kullandığı için büyük telefon istiyor ve telefonu ben alsam gerçekten s7 alırdım ancak tabiiki annemin kararı
Dediğim gibi sana tavsiyem Asus Zenfone 3 hem Note 3'ten 0.2'' küçük sadece :)

baba2144

Üyecik
İthalatçı garantiyi kafaya takmıyorsanız kesinlikle Xiaomi 5S öneririm.Özelliklerine göre fiyatı oldukça ucuz ve samsung lg vb. markaların amiral gemisi telefonlarını aratmayacak seviyede bir telefon.Bütçenize bakarak bu telefonu önerdim, performansa çok takılmıyorsanız facebook vb için kullanılacaksa 1000 tl civarında batarya odaklı telefonlar mevcut sarjları baya iyi gidiyor

Anneme bunu söyledim bu işlere çok hakim olmadığı için garantili olsun uğraştırmasın dedi yani tr garantili olması daha iyi uzun süre note kullandığı için aklı note 5 e gidiyor inş yarın media markt a gidicez bakalım şimdiden görüşlerinizi almak istedim

baba2144

Üyecik
Dediğim gibi sana tavsiyem Asus Zenfone 3 hem Note 3'ten 0.2'' küçük sadece :)
Evet saol bunu da tercihlerimin arasına koyuyorum yarın AVM ye gittiğimde hepsini anneme göstericem bu işlerden anlamadığı için bana devretti ben elime alırım hangisi hoşuma giderse onu satın alırım diyor

Xlash

Üyecik
Anneme bunu söyledim bu işlere çok hakim olmadığı için garantili olsun uğraştırmasın dedi yani tr garantili olması daha iyi uzun süre note kullandığı için aklı note 5 e gidiyor inş yarın media markt a gidicez bakalım şimdiden görüşlerinizi almak istedim
O halde Asus Zenfone 3 Max'ı tavsiye edebilirim 4100 mah bataryası mevcut, sarj konusunda iddaalı bir telefon.Tasarımı da benim için oldukça hoş ve fiyatı yalnızca 1000 Tl. Asus teknik servisine,garantisine güvenebilirsiniz.İşlemleri kısa sürede hallediyorlar

Murat Burç

Def<3Öm
Evet saol bunu da tercihlerimin arasına koyuyorum yarın AVM ye gittiğimde hepsini anneme göstericem bu işlerden anlamadığı için bana devretti ben elime alırım hangisi hoşuma giderse onu satın alırım diyor
A7 2017 alma yeter. A8 2016 alabilirsin kamerasını beğenirseniz kesinlikle A7 2017den daha tercih edilebilir bir model. Güç olarakda Note 5 işlemcisini kullanıyor.

stat counter