Bu konuyu okuyanlar

GİZLİ İSİM

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Güçlü olsun. Hem oyun hem ekipmamları hem PC hem monitör Min 16 Ram 2TB HDD Joystick ve Direksiyon

Son düzenleyen moderatör:

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
1 Haftada bütçeni 5.000TL'den 45.000TL'ye nasıl çıkardın açıklar mısın?

GİZLİ İSİM

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
1 Haftada bütçeni 5.000TL'den 45.000TL'ye nasıl çıkardın açıklar mısın?
kendim için alıcam bunu hem iş hem oyun İÇİN O pc Küçük kardeşime idi ve yanında ekipman koltuk mik hapörlör kulaklık oyuncu monıtorı falanda var PCYE 45000 TL vermem BEN o 5000tl Küçük kardeşim içindi Onunda Benim kadar oyun oynadığı yoktu ona 5000 bana 45000?

GİZLİ İSİM

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
ben yüksek grafik ayarlarda fps limitsiz kasmadan Oynarken Kardeşim Günümüz Oyunlarını Normal grafiklerde 150fps limiti ile oynuyor Örnek Ben GTA 5VEYA 6demo yüksek grafik oynarken o O gta 5i sorunsuz oynasın NorMaL GRAfiKleRdE yeter dedim AMA Zaten Küçük kardeşimde ekipman olmadıgı için benimkini kullanıyor HEM EKİPMAN bütçeside var yani KISACA BEN EFsanevi grafiklerde oynarken Kardeşim normal grafiklerde oynuyor Bu kadar yanlış anlaşıldıysam ÖZÜR DİLERİM

İstersen Silebilirim
yazılarımı

bir OYUNCU PCSİ ile Küçük ÇOCUK pcsi BİR olabilirmi

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,993
Şimdi sen bu bütçe ile kasa, monitör, mouse, kulaklık, klavye, oyuncu koltuğu, direksiyon seti ve gamepad istiyorsun yanlış anlamadım değil mi? Birde ürünü yakın zamanda mı toplayacaksın yoksa daha toplamana çok var mı?

GİZLİ İSİM

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Şimdi sen bu bütçe ile kasa, monitör, mouse, kulaklık, klavye, oyuncu koltuğu, direksiyon seti ve gamepad istiyorsun yanlış anlamadım değil mi? Birde ürünü yakın zamanda mı toplayacaksın yoksa daha toplamana çok var mı?
BU kriterlerde bir pc bulursam HEMEN almayı düşünüyorum

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,993
BU kriterlerde bir pc bulursam HEMEN almayı düşünüyorum
Tamamdır o zaman toplamaya başlıyorum. Başlamadan önce sordum çünkü eğer yakın zamanda alınmayacaksa donanımlar çok hızlı değiştiği şimdi toplamanın bir anlamı olmayacaktı.

yer6

Müdavim
Reaksiyon puanı
54
Güçlü olsun. Hem oyun hem ekipmamları hem PC hem monitör Min 16 Ram 2TB HDD Joystick ve Direksiyon
Hocam şimdiden hayırlı olsun. 45.000TL yi görünce acıdım bu paraya açıkçası. Oyun için bu kadar verilmesini doğru bulmuyorum.
Gerçi küçük kardeşin için de 5000TL yazmışsın. Sanırım para derdiniz yok. Böyle olunca en pahalısını al geç :) PAhalı iyidir.

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
Arkadaşlar konuyu açan şahıs (maddi durumunu herhangi bir kötüleme amacım yok) laptop ramını nasıl pc'ye takarız, 5000TL oyun bilgisayarı toplama(önemli olan kısmı , Anet A8(en ucuz 3D yazıcılardan biri), mouse sağ tık çalşmıyor tarzı konular açıyor. 6-7 yıllık forum hayatımda yüzlerce asılsız PC toplama konusu gördüm ve bu en inandırıcı olmayanı. Yazdığı yazılardan, kurduğu cümlelerden de yaşı az çok tahmin edilebiliyor. Fırsat vermeyin bu tarz şeylere.

GİZLİ İSİM

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar konuyu açan şahıs (maddi durumunu herhangi bir kötüleme amacım yok) laptop ramını nasıl pc'ye takarız, 5000TL oyun bilgisayarı toplama(önemli olan kısmı , Anet A8(en ucuz 3D yazıcılardan biri), mouse sağ tık çalşmıyor tarzı konular açıyor. 6-7 yıllık forum hayatımda yüzlerce asılsız PC toplama konusu gördüm ve bu en inandırıcı olmayanı. Yazdığı yazılardan, kurduğu cümlelerden de yaşı az çok tahmin edilebiliyor. Fırsat vermeyin bu tarz şeylere.
3D yazıcı Severim Zaten AnetA8 almak istememin sebebi Ucuzunu Test Edip Video çekicektim Ha birde Kurulum Videosu Ram Konusuda Bir 16 Pcde Bir 8 Laptopta Var Bende Fazladan Zarar gelmez diye dedim Yaş 19 Sağ tık Yapamadım Benden 7 Yaş büyük Biriylede Ugraştım (bİLGİSAYAR bÖLÜMÜNDE oKUYOR Pahalı Şeyler Var Ama (1000 TLYE bişey lırım Acaba 600tl lik nasıl Diye Merak Ederim Ben Böyle Biriyim

GİZLİ İSİM

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Hocam şimdiden hayırlı olsun. 45.000TL yi görünce acıdım bu paraya açıkçası. Oyun için bu kadar verilmesini doğru bulmuyorum.
Gerçi küçük kardeşin için de 5000TL yazmışsın. Sanırım para derdiniz yok. Böyle olunca en pahalısını al geç :) PAhalı iyidir.
Kardeş Şu ana Kadar Bir Laptopum Oldu Ve Dandikliğine Şüphe Yok 30dk Kucağımd oYUN Oynasam Hemen Dizim Yanar İzi çıkar Fanlar Maşallah Haporlorden 2KAT Çok Ses Çıkarıyordu Bende Para bulunca Bari İyi Alıyım Uzuncana Kullanırım Sadece Oyun degil Okul Falan Koltuguda Odamda Pcnin Karşıda Durcak Onda oturcam Direksıyon Setıde Kuzenim Falan (Oyun Oynaması Yasak Bende Oynuyor Bende Oynuyom Yani Bende Her Zaman İnsan 35BİNE Oyun seti yapamaz diye Alıyım Uzun Kullanırım Bende Hadi 35bine PC Toplayım Diyip Alamıyorum Pc

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
69559
Kardeş Şu ana Kadar Bir Laptopum Oldu Ve Dandikliğine Şüphe Yok 30dk Kucağımd oYUN Oynasam Hemen Dizim Yanar İzi çıkar Fanlar Maşallah Haporlorden 2KAT Çok Ses Çıkarıyordu Bende Para bulunca Bari İyi Alıyım Uzuncana Kullanırım Sadece Oyun degil Okul Falan Koltuguda Odamda Pcnin Karşıda Durcak Onda oturcam Direksıyon Setıde Kuzenim Falan (Oyun Oynaması Yasak Bende Oynuyor Bende Oynuyom Yani Bende Her Zaman İnsan 35BİNE Oyun seti yapamaz diye Alıyım Uzun Kullanırım Bende Hadi 35bine PC Toplayım Diyip Alamıyorum Pc
Ben 45 bine bunu alırım 10 bin harcayıncada böyle olur

met 35

Mak. Müh.
Reaksiyon puanı
9,078
Anakart ,geride kalmış bu para ve sisteme. 200 WATT kategorisinde.

Bu paraya,bu sisteme ,Gigabyte Aorus extreme ,Asus APEX, veya MSI mEG Godlike takılır.:)