2000 TL'yi geçmeyen telefon önerisi

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

ali kağan

Üyecik
Önceki telefonum Sony Xz1'di ekranı bozuldu yeni telefon almak ıstıyorum ama arda kaldım birkaç telefon arasında yardımcı olabilecek varsa sevinirim.Fiyat az da olsa geçebilir.Arada kaldığım telefonlar :
Meizu Note 9,
Yenilenmiş Asus Zenfone 5,
Xiaomi Redmi Note 7 64 GB,

ali kağan

Üyecik
Kamera ve Performans anlamında note 9 daha iyi gibi ama çok da guvenemiyorum Meizu'ya.Bir de neden Redmi note 7?

Webhead

Profesör
Önceki telefonum Sony Xz1'di ekranı bozuldu yeni telefon almak ıstıyorum ama arda kaldım birkaç telefon arasında yardımcı olabilecek varsa sevinirim.Fiyat az da olsa geçebilir.Arada kaldığım telefonlar :
Meizu Note 9,
Realme 3 Pro al fiyatı da 1700 tl başlıkta belirttiğin gibi 2000'i geçmiyor hatta altında tasarım ve donanım olarak çok iyi telefon tek eksiği micro usb var
Bu arada Realme Oppo'nun alt markası (bilmeyenler için belirttim)
listendeki telefonların hepsinin içinden geçer gerçi Meizu Note 9 ile aynı işlemciyi kullanıyor ama yazılımsal olarak sıkıntılı bir markadır

Realme 3 Pro al fiyatı da 1700 tl başlıkta belirttiğin gibi 2000'i geçmiyor hatta altında tasarım ve donanım olarak çok iyi telefon tek eksiği micro usb var
Bu arada Realme Oppo'nun alt markası (bilmeyenler için belirttim)
listendeki telefonların hepsinin içinden geçer gerçi Meizu Note 9 ile aynı işlemciyi kullanıyor ama yazılımsal olarak sıkıntılı bir markadır
Realme pro 3 yurt dışı garantili değil mi, birde sağlamlık konusunda ne diyorsunuz, başına bişey gelse nasıl tamir ettirebiliriz.

ali kağan

Üyecik
Türkıyeye gelicek galiba o zaman alırım eğer yaz tatilinden önce gelmesse meizu alırım.

Obenfuhrer

Asistan
Yasaklı
Meizu Note 9,
Bu üç cihaz arasında bence en iş yaparı Note 7
Meizu her ne kadar SD 675 kullansa da video kalitesini beğenmiyorum.
Note 7 EIS ile bu arayı kapatıyor.
Zenfone 5 sorunlu bir cihaz ve zaten diğerlerine göre donanım olarak eski.

Emre:)

Asistan
Bu üç cihaz arasında bence en iş yaparı Note 7
Meizu her ne kadar SD 675 kullansa da video kalitesini beğenmiyorum.
Note 7 EIS ile bu arayı kapatıyor.
Zenfone 5 sorunlu bir cihaz ve zaten diğerlerine göre donanım olarak eski.
4k çekebiliyor ve gcam ile eis kullanılabiliyor.

stat counter