2000 tl ye telefon onerisi lutfen.

Bu konuyu okuyanlar

anatolakis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Çokta kötü değil bataryası g7'nin, a50 güzel bir cihaz değil o para etmez batarya çok önemli ise v30+ ve mi9t var ama g7 hızlı şarjı yine iş görüyor kaliteli bir cihaz ve boşta da şarj yemiyor her türlü 2 sene sonunda batarya değişimi olacak zaten almışken g7 alın derim.
Abi haklısın kesinlikle. Birçok alternatif olduğu için kafa gidiyor çok kıyaslama yapıyorum. Peki gm9 pro için ne dersin abi son olarak bunu sorayım

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Abi haklısın kesinlikle. Birçok alternatif olduğu için kafa gidiyor çok kıyaslama yapıyorum. Peki gm9 pro için ne dersin abi son olarak bunu sorayım

Donanım olarak iyi ama o paraya redmi note 7 veya samsung a30 alabilirdim. Bu üç model donanımları yakın ama yazılım farkları olan modeller şahsen;
2000 ve aşağısı a30 veya redmi note 7
2500 civarı v30+ ve gelirse oppo k3 (belli değil gelmeyebilir)
3000 civarı g7 veya mi9t bakardım. Bunlar hepsi fiyatına göre iyi cihazlar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Pardon mi9t 3800 kazık fiyattan gelecekmiş önermiyorum...

Son düzenleme:

anatolakis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Donanım olarak iyi ama o paraya redmi note 7 veya samsung a30 alabilirdim. Bu üç model donanımları yakın ama yazılım farkları olan modeller şahsen;
2000 ve aşağısı a30 veya redmi note 7
2500 civarı v30+ ve gelirse oppo k3 (belli değil gelmeyebilir)
3000 civarı g7 veya mi9t bakardım. Bunlar hepsi fiyatına göre iyi cihazlar.

Pardon mi9t 3800 kazık fiyattan gelecekmiş önermiyorum...
Evet bende inceledim fiyat yüksek gösteriyor biraz daha bütçe çıkabilsem keşke bugün hepsiburada.comda p20 pro 3900 tl (:)

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Evet bende inceledim fiyat yüksek gösteriyor biraz daha bütçe çıkabilsem keşke bugün hepsiburada.comda p20 pro 3900 tl :))

Zaten huawei güncelleme sıkıntısı verirde ama velevki olmasa 3900 p20pro ve 4500 p30 fiyatına harika cihazlardı önünü kesti resmen zalim amerika yok huawei casus vır vır bu işlerin fıtratında olan çekişmeyi -aaa bakın neler yapıyorlar... diyerek resmen dünya'ya zarar veriyorlar amerikan zihniyeti.

anatolakis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Zaten huawei güncelleme sıkıntısı verirde ama velevki olmasa 3900 p20pro ve 4500 p30 fiyatına harika cihazlardı önünü kesti resmen zalim amerika yok huawei casus vır vır bu işlerin fıtratında olan çekişmeyi -aaa bakın neler yapıyorlar... diyerek resmen dünya'ya zarar veriyorlar amerikan zihniyeti.
Bir alt yiyemezler o kadar milyar dolar zarar ettiler para tatlıdır ileri ki zamanlarda anlaşıp geri adım atarlar huawinin önünü kimsenin keseceğini zannetmem geri adım atmasa bile huawei bu işe çok para harcıyor sağlam bir yazılımla devam eder

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Bir alt yiyemezler o kadar milyar dolar zarar ettiler para tatlıdır ileri ki zamanlarda anlaşıp geri adım atarlar huawinin önünü kimsenin keseceğini zannetmem geri adım atmasa bile huawei bu işe çok para harcıyor sağlam bir yazılımla devam eder

Zaten öylede mevcut cihaz gapps android yazılımına sahip yani yeni cihazlar yeni yazılım görür ayrıca yüķlemek mümkün olurmu yeni arayüzü bilemem yani şimdiki cihazları almak çokta mantıklı değil gibi ama samsung, xiaomi, apple başka seçenek yok millet yine mecbur bunları alabilir çokta mantıklı değil malesef.

Arayüz yazdım pardon yazılım demek gerek... :)

anatolakis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Zaten öylede mevcut cihaz gapps android yazılımına sahip yani yeni cihazlar yeni yazılım görür ayrıca yüķlemek mümkün olurmu yeni arayüzü bilemem yani şimdiki cihazları almak çokta mantıklı değil gibi ama samsung, xiaomi, apple başka seçenek yok millet yine mecbur bunları alabilir çokta mantıklı değil malesef.

Arayüz yazdım pardon yazılım demek gerek... :)
Huawei p30 lite 2600 tl alınır mı bu saydıklarımı içinden daha Mı iyi ne dersiniz

emregokdal46

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Fiyatı biraz düşürürsen gm9pro var biraz yükseltirsen ki bu yukseltmeye degecektir v30+ var harika oyun performansı sağlarsin
Fakat redmi note 7 de iyi bir cihaz

anatolakis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
p30 lite modeli hayatta alınmaz ne esprisi var onun??? Lg v30+, lg g7 modelleri bayağı iyi ondan.
LG g7 modeli 4 GB RAM var fiyatı biraz pahalı değil mi batarya olarakta 3000 mah. Şuanda internette 2800 tl.

Fiyatı biraz düşürürsen gm9pro var biraz yükseltirsen ki bu yukseltmeye degecektir v30+ var harika oyun performansı sağlarsin
Fakat redmi note 7 de iyi bir cihaz
V30+ mantıklı duruyor fakat ön kamera ve bataryası düşündürücü