2000 TL telefon önerisi

Bu konuyu okuyanlar

AloneDarker

Asistan
Reaksiyon puanı
24
Arkadaşlar merhaba bu yaz eski şuan kullandığım Lenovo k6 note telefonumu değiştirip yeni bir cihaz almak istiyorum bütçem 2000 TL civarı Xiaomi redmi note 6 pro düşünüyorum pubg Mobileyi kasmadan sorunsuz bir biçimde oynatırsa çok iyi olur sizin önerileriniz nelerdir şimdiden teşekkürler

Tekno Göçmen

Asistan
Reaksiyon puanı
108
Arkadaşlar merhaba bu yaz eski şuan kullandığım Lenovo k6 note telefonumu değiştirip yeni bir cihaz almak istiyorum bütçem 2000 TL civarı Xiaomi redmi note 6 pro düşünüyorum pubg Mobileyi kasmadan sorunsuz bir biçimde oynatırsa çok iyi olur sizin önerileriniz nelerdir şimdiden teşekkürler
Meizu X8 güzel bir telefon fakat bence GM 9 pro al Çünkü her özelliğiyle önceki eski modelleri gibi dandik değil, çok çok üst seviye ve o yüzden bu sefer kaliteyi yakalayabilmişler. X8 ile arasındaki fark güç farkı ama gm pro da daha güçlü bir pil var. Bence gm 9 pro tercih et hemde yerli malı kazansın bu sefer.

AloneDarker

Asistan
Reaksiyon puanı
24
Meizu ve gm pek fazla düşünmüyorum Huawei Samsung veya Xiaomi olabilir

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Xiaomi al o zaman mi8 lite

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Epey sitesinden araştır o zaman kardeş.
Kendisi belki çok anlamıyordur ve bizim de fikrimizi almak istemiştir. Hem epeyin yanlış bilgi verdiğini gördüm zaman zaman. Forumda özellikle kullanıcı yorumlarını almak oralara göre çok daha iyi oluyor

---- Mesajlar birleştirildi ----

Ben de mi 8 lite öneriyorum bu arada.

Son düzenleme:

AloneDarker

Asistan
Reaksiyon puanı
24
Tavsiyelerini ve önerilerinizi almak için burada konu açtım bizde biliyoruz ama buraya gelipte orada burada araştır diyecek kişi sen değilsin adam akıllı cevap vermeyecek sende ikile

Tekno Göçmen

Asistan
Reaksiyon puanı
108
Kendisi belki çok anlamıyordur ve bizim de fikrimizi almak istemiştir. Hem epeyin yanlış bilgi verdiğini gördüm zaman zaman. Forumda özellikle kullanıcı yorumlarını almak oralara göre çok daha iyi oluyor

---- Mesajlar birleştirildi ----

Ben de mi 8 lite öneriyorum bu arada.
Ben zaten önerimi sundum. Beğenmiyorsa kafasında farklı bir telefon varsa epey den bakabilir. Bu sitede dolaşması için çok bilgili ve ya akıllı olmaya gerek yok sitede yazanlara göre ilerleyebilir zaten ve ben hiç rastlamadım yanlışlarına.

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

İPHONE 15 PRO MAX 512 GB BLUE TİTANYUM KULLANICISI
Reaksiyon puanı
4,046

Xioami Mi 8 Lite Öneririm :)

muhsinz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19
Meizu x8 2000 TL fakat stoklarda kalmamış. Honor Play 2200 TL ve oyun için ideal.

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
Biraz zorlanabilirsen honor play alabilirsiniz. Amiral genisi işlemcisi olan kirin 970’i barındırıyor.

Pubgde HDR’da 30-40fps alır,akıcıda ise 60fps alır

AloneDarker

Asistan
Reaksiyon puanı
24
Teşekkürler arkadaşlar peki 1600 TL gibi bir fiyata hale mi 6 veyahut s7 edge beni üzer mi? yada honor play uygunmu

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Honorplay derim mi6 bazıları lg ekran var ve ghost screen sorunu oluyor, s7 edge ise ekran sıkıntılı çabuk kırılıyor kamera ve ekran kalitesi honorplay'den daha iyi ama performans olarak honorplay üstün seni honorplay memnun eder sadece biraz arka kamerası kötü onun harici iyi cihaz.

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
Teşekkürler arkadaşlar peki 1600 TL gibi bir fiyata hale mi 6 veyahut s7 edge beni üzer mi? yada honor play uygunmu
S7 artık güncelleme desteği almıyor. Donanımı ise fena değil ama performansı honor play seviyesinde değil. Arkadaşın dediği gibi kamerası ve ekran kalitesi honor playden daha iyi.

Mi6 ise iyi bir telefon. Eğer sorunsuz olduğunu düşünüyorsan ona yönel. Honor play’den iyidir.

AloneDarker

Asistan
Reaksiyon puanı
24
Tekrar teşekkürler hepinize