2000 TL Telefon Önerisi

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

darkelos

Üyecik
Max 2000 TL bütçeli bir telefon arıyorum. Aradığım özellikler: Alanı fazla olsun, şarjı uzun ömürlü olsun, boyutu çok büyük olmasın, kamerası çok önemli değil. Normalde aklımda hep dış-uygulama içi tasarımı diğer telefonlardan farklı olduğu için, istediğim boyuta tam uyduğu için, bütçeme de uygun olduğu için Iphone 6 vardı fakat hem eski bir model haline geldi, hem de tavsiye edilmiyor. Ne önerirsiniz?

LyfeX

Asistan
Mİ A2 lite güzel telefon 2000 üstü lg g6 öneririm yada mi a2 liteta yakın performanslı Huawei p smart

Tony Stark

Profesör
S7-G6
Mi A2

---- Mesajlar birleştirildi ----

Son düzenleme:

musti35

Asistan
Yasaklı
Merhabalar hocam.

istediğiniz fiyat aralığında telefon önerileri aşağıdaki linkte yer alıyor.

İşinize yarayacağını umuyorum.

HTC U Ultra, Nokia 8, LG G6 en iyi seçimler olacaktır

Son düzenleyen moderatör:

Leand

Profesör
Max 2000 TL bütçeli bir telefon arıyorum. Aradığım özellikler: Alanı fazla olsun, şarjı uzun ömürlü olsun, boyutu çok büyük olmasın, kamerası çok önemli değil. Normalde aklımda hep dış-uygulama içi tasarımı diğer telefonlardan farklı olduğu için, istediğim boyuta tam uyduğu için, bütçeme de uygun olduğu için Iphone 6 vardı fakat hem eski bir model haline geldi, hem de tavsiye edilmiyor. Ne önerirsiniz?[/QUOTE

Nokia 8 öneririm,xiaomi mi a2 önerenler çıkar ama o cihazda bataryanın çabuk deşarj olma problemi var yani kronik sorunlu.

stat counter