2000 TL PC Toplama

Bu konuyu okuyanlar

alpkaankoc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar ilk önce şunu belirmetk istiyorum aslında ben bir sistem topladım;
* msi a320 m pro-vh plus
* ryzen 3 2200g

bios güncellemesi gerekiyor sistemi montajladımı görüntü gelmiyor işlemciyi görmüyor bilgisayarcıları gezdim uğraşmıyorlar bende iade ettim.

Bana 2000tl değerinde herşeyi güncel taktımı çalışacak sistem önerirmisiniz ?

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,994
Aynı anakart ve işlemciyi itopya üzerinden alırsan ve belirtirsen onlar ücretsiz BIOS güncelleyip öyle yolluyorlar anakartı diye biliyorum.

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,369
işlemciyle anakart belirttiğin şuan elimde ancak bios gücnel değil görüntü alamıyorum o yüzden iade edecem bende olan ramde 8 gb 3200mhz :)
Satın aldığını bilmiyordum aldığın yere götür o zaman bios güncellemesi yapıp bir baksınlar

alpkaankoc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sadece itopyadan alırsan 2000TL'nin aşağısında toplayamazsın dediğim yere bak 1800TL tutuyor

elimde olan ürünleri sayayım;

MSİ A320M PRO -VH PLUS
RYZEN 3 2200 G
G SKİLL RIPJAWS 8X1 GB 3200 MHZ
HİGH POWER ECO BR 400W +85 BRONZ
240 GB SSD ( SANDİSK)

biosu güncelliyemedim görüntü olmadığı için vatan'da teknik servise gönderelim dedi istemedim bende iade etmeyi düşünüyorum :)

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,369
elimde olan ürünleri sayayım;

MSİ A320M PRO -VH PLUS
RYZEN 3 2200 G
G SKİLL RIPJAWS 8X1 GB 3200 MHZ
HİGH POWER ECO BR 400W +85 BRONZ
240 GB SSD ( SANDİSK)

biosu güncelliyemedim görüntü olmadığı için vatan'da teknik servise gönderelim dedi istemedim bende iade etmeyi düşünüyorum :)
Niye iade edeceksiniz ki gönderin halletsinler ayrıca Vatan Bilgisayar iade düşmanı bir yer kolay kolay paranı geri vermez ancak onları geri verip yerine başka bir şey alabilirsin :)

alpkaankoc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Satın aldığını bilmiyordum aldığın yere götür o zaman bios güncellemesi yapıp bir baksınlar

vatanın sitesinden sipariş verdim burdaki mağzası'da teknik servise gönderelim dedi bende istemedim formda birisi göndermiş baya uğraştırmışlar onların keyflerini bekliyemem :) iade edip itopyadan alırım büyük ihtimal onlar bios güncelleyip gönderiyolar

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,369
vatanın sitesinden sipariş verdim burdaki mağzası'da teknik servise gönderelim dedi bende istemedim formda birisi göndermiş baya uğraştırmışlar onların keyflerini bekliyemem :) iade edip itopyadan alırım büyük ihtimal onlar bios güncelleyip gönderiyolar
Buyrun şansınızı deneyin bakalım sizi nasıl uğraştırıyorlar görün :)

alpkaankoc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Niye iade edeceksiniz ki gönderin halletsinler ayrıca Vatan Bilgisayar iade düşmanı bir yer kolay kolay paranı geri vermez ancak onları geri verip yerine başka bir şey alabilirsin :)

dedim ya bios güncel değil gezmediğim bilgisayarcı kalmadı ellerinde işlemci olmadığı için girmiyolar o işe, teknik servisin de peşinden koşamam form da bi arkadaş göndermiş uğraştırmışlar baya yapamamışlar sanırım

---- Mesajlar birleştirildi ----

Buyrun şansınızı deneyin bakalım sizi nasıl uğraştırıyorlar görün :)

:) kim uğraştıracak onu anlamadım :)

Son düzenleme:

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,369
dedim ya bios güncel değil gezmediğim bilgisayarcı kalmadı ellerinde işlemci olmadığı için girmiyolar o işe, teknik servisin de peşinden koşamam form da bi arkadaş göndermiş uğraştırmışlar baya yapamamışlar sanırım
Teknik servis yapamazsa sana ürünün yenisini yollarlar bu kadar basit

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,369
bi sorum daha var gskill 8 gb 3200 mhz ram yeterli olur mu çift slot rami şiddetle öneriyolar bu sistem için ramıda iade edip 4x2 2666 mhz mı tercih etmeliyim ?
Apulu sistemlerde çift kanal ram yerleştirmek daha düzenli FPS almana olanak sağlayacaktır
Bence onuda değiştir.