2000 TL Oyuncu Sistem Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

lordLuiss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Herkese merhaba yakında Vatandan bir oyuncu bilgisayarı toplamak istiyorum fakat parçalardan pek anlamadığım için sizlere danışmak istedim,yeni oyunlarla pek ilgilenmem genelde LoL,Pubg,CS:Go gibi oyunlar yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler.

EnesS16

Asistan
Reaksiyon puanı
96
VATAN'dan PC toplamak pahalıya geliyor. Teknobiyotik'ten çok daha ucuza toplayabilirsiniz. Ayrıca PUBG sistem gereksinimleri çok yüksek olduğundan low ayarlarda oynayabilirsiniz ancak..

Sizin için toplayabildiğim en iyi sistem bu... Eğer fiyat pahalı diyorsanız RX 550 2GB olsun ekran kartı ancak PUPG'yi lowdarahat oynamanız için RX 560 önerdim 200 TL bence buna değer...

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    222.7 KB · Görüntüleme: 977

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,350
Sinerji veya itopyadan önersek olmaz mı?

EnesS16

Asistan
Reaksiyon puanı
96
Eğer taksitle almayacaksa "Kazık" yemesine de bence gerek yoktur. :)

lordLuiss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Sinerji veya itopyadan önersek olmaz mı?
Mağazadan gidip almayı düşünüyorum ve benim tek bildiğim mağaza Vatan bu yüzden Vatandan toplamak istiyorum.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Eğer taksitle almayacaksa "Kazık" yemesine de bence gerek yoktur. :)
Taksitle almayı düşünüyorum.

---- Mesajlar birleştirildi ----

VATAN'dan PC toplamak pahalıya geliyor. Teknobiyotik'ten çok daha ucuza toplayabilirsiniz. Ayrıca PUBG sistem gereksinimleri çok yüksek olduğundan low ayarlarda oynayabilirsiniz ancak..

Sizin için toplayabildiğim en iyi sistem bu... Eğer fiyat pahalı diyorsanız RX 550 2GB olsun ekran kartı ancak PUPG'yi lowdarahat oynamanız için RX 560 önerdim 200 TL bence buna değer...
İlginiz için teşekkür ederim.

Son düzenleme: