2000 tl civarlarında alınabilecek en iyi telefon ?

Bu konuyu okuyanlar

ulanonur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
arkadaşlar g5 düşünüyodum fakat forumda son okuduklarımdan sonra sorunlar çıkmış tabi herkesde değil de bende biraz korktum napmalıyım ? almalımıyım yoksa başka önerisi olan var mı ?

M

Murat Burç

SDN Okuru
Note 5 ithalatçı vb istemiyorsan yalnız note 5 TR garantili 2000e bulmak zor hepsi burada bile 2300 tlo yüzden ithalatçı alırsın ama bir sorunu yok bu telefonun

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
SAMSUNG karşıtıyım ama SAMSUNG al daha iyi derim.;)

mhmtdmrz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
arkadaşlar g5 düşünüyodum fakat forumda son okuduklarımdan sonra sorunlar çıkmış tabi herkesde değil de bende biraz korktum napmalıyım ? almalımıyım yoksa başka önerisi olan var mı ?
iPhone SE almalısın. 2000 Liraya alınabilecek kesinlikle en iyi telefondur. iPhone 6'ya göre mükemmel bir telefondur. iPhone 6S ile bir kaç özelliği dışında bi fark yok.

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
iPhone SE almalısın. 2000 Liraya alınabilecek kesinlikle en iyi telefondur. iPhone 6'ya göre mükemmel bir telefondur. iPhone 6S ile bir kaç özelliği dışında bi fark yok.
O zamanda 6s alsın S'lerde hayat var.:)

M

Murat Burç

SDN Okuru
Ön kamera yok hükmünde nerdeyse
Batarya eh işte
Ekran çözünürlüğü çok düşük o telefonda whatsapp vb yapmaktan başka öteye gidemezsin o ekranla note 5 dümdüz eder o teli

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Fazla konuşma APPLE sevdalısı.:cool::D:p

M

Murat Burç

SDN Okuru
Whatsapp'tan öteye gidemez misin? Sana 10K ekranla hayatta başarılar diliyorum.
Ya hocam 4 inç ekran film izleyen oyun oynayan birine yeter mi sen söyle hadi ben abarttım diyelim whatsappın önüne çıktı tabi küçük ekran tercih meselesi ama bana göre 4.0 inçte birşey yapmak zor

Yeşil Okçu

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,810
Ön kamera yok hükmünde nerdeyse
Batarya eh işte
Ekran çözünürlüğü çok düşük o telefonda whatsapp vb yapmaktan başka öteye gidemezsin o ekranla note 5 dümdüz eder o teli
Emin ol söz konusu iPhone isr mAh'a bakmayacaksın . 10 saat wifi açık ekran süresi alan var . iPhone SE Note 5'i dümdüz eder asıl .

M

Murat Burç

SDN Okuru
Emin ol söz konusu iPhone isr mAh'a bakmayacaksın . 10 saat wifi açık ekran süresi alan var . iPhone SE Note 5'i dümdüz eder asıl .
Gerçekten inanıyormusin o ekran süresine hocam vibe p1 zenfone max ancak görür o değerleri
Mah bakan yok zaten
Eder canım eder on kamerası çok güzel kaç dereceyi o ya 70 75 herhalde daha düşüktür

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Tek yol İPHONE.Durmak yok ileri.:p

levsa

Doçent
Reaksiyon puanı
317
note 5 i 6s plus ile karsilastirsaniz eyvallah diyecegim bu videolar genelde yaniltici.onemli olan gunluk yasamda kullanim ve ozellik farkliliklari.iphone uygulamalari 0.5 sn erken aciyor.tmm..peki note 5 de olan ve iphone da olmayan kac ozellik var biliyorsunz degilmi yada note ile yapabildiginiz en az 10 seyi o telefon ile yapamazsiniz..hele hele spen olayini ve ozelliklerini bilincli olarak kullanmadi iseniz hicbirsey demeye dahi gerek yok.ekran ve kamera olayi mukayese bile goturmez.ama ne var iphone biraz erken aciyor uygulamayi :)afedersiniz ama full donanim paket araba ile giris paketi arabayi karsilastirmak olur bence bu mukayese..iphone da ekrani kaca bilebilirsiniz aktif kullanimda.peki telefonun kapali ekranina kalem ile alelacele yazdiginjz bir adrese tiklayinca size rota cikartirmi canli navigasyon ile.internetde geserken begendiginiz bir yazinin bir parcasini hemen kesip yollayabilirmisiniz arkadasiniza herturlu dosya pdf vs ugrasmadan saniyeler icerisinde telefon hafizssina indirebilirmisiniz.ve sizlerin benden iyi bildigi daha bircok farklilik..ekran cozunurluk kamera video vs saymiyorum bile..yinede tabikj bir telefondan ne beklediginize gore bir tercih meselesidir.ama iphone se note 5 e cok hafif gelir bu bir gercek bence...uzun yazi icin ozur dilerim.saygilar

Yusuf Durmaz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Telefonu ne için kullanacaksın bilmiyorum ama bence LG G5 tercih etmelisin. İnternette gördüğün yorumlara aldanma her türlü işlemden memnun kalacağına eminim.

Batarya, 2800 mAh sana düşük gelebilir ama Lg optimizasyonu ile 1 günü rahat çıkarır.

Performans, zaten SnapDragon820 var bahsetmeye gerek yok.

Ekran, 5.3 inç ve IPS teknoloji kullanılmış samsung un ekranları (Amoled) daha parlak ve güneş altında daha iyi sonuç veriyor ama günlük kullanımda sana bir sıkıntı çıkaracağını düşünmüyorum. bu arada gorilla glass 4 var ekran anahtar para vs. şeylerle çizilmez

Kamera, hatırladığım kadarıyla Android Authority tarafından en iyi kameraya sahip akıllı telefon seçildi . Gün ışığında mükemmel güzel fotoğraflar çekiyor .gece performansı da gayet iyi (S7 edge ile karşılaştırmıyorum çünkü fiyat farkı çok var).

Tasarım, beğenip beğenmemek sana kalmış fakat metal hissi vermediği doğru fakat lg metali zaten hissiyat değil sağlamlık için kullanmış o yüzden gayet sağlam bir telefon ben 3,4 kez ciddi bir şekilde düşürdüm ve pek bir şey olmadı. Sadece kasanın üzerindeki plastıik tabaka da gözle görülmüyor olsa da çizikler oluşuyor o yüzden eğer alırsan kırılmaz cam ve kılıfla kullanmanı tavsiye ederim.

Şuanda (benim görüşüme göre) Fiyat/performans ta gerçekten en uygun telefon.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Telefonu ne için kullanacaksın bilmiyorum ama bence LG G5 tercih etmelisin. İnternette gördüğün yorumlara aldanma her türlü işlemden memnun kalacağına eminim.

Batarya, 2800 mAh sana düşük gelebilir ama Lg optimizasyonu ile 1 günü rahat çıkarır.

Ekran, 5.3 inç ve IPS teknoloji kullanılmış samsung un ekranları (Amoled) daha parlak ve güneş altında daha iyi sonuç veriyor ama günlük kullanımda sana bir sıkıntı çıkaracağını düşünmüyorum. bu arada gorilla glass 4 var ekran anahtar para vs. şeylerle çizilmez

Kamera, hatırladığım kadarıyla Android Authority tarafından en iyi kameraya sahip akıllı telefon seçildi . Gün ışığında mükemmel güzel fotoğraflar çekiyor .gece performansı da gayet iyi (S7 edge ile karşılaştırmıyorum çünkü fiyat farkı çok var).

Tasarım, beğenip beğenmemek sana kalmış fakat metal hissi vermediği doğru fakat lg metali zaten hissiyat değil sağlamlık için kullanmış o yüzden gayet sağlam bir telefon ben 3,4 kez ciddi bir şekilde düşürdüm ve pek bir şey olmadı. Sadece kasanın üzerindeki plastıik tabaka da gözle görülmüyor olsa da çizikler oluşuyor o yüzden eğer alırsan kırılmaz cam ve kılıfla kullanmanı tavsiye ederim.

Fotoğraf kalitesi çok iyi video biraz kötü dxomarka göre en iyi kamera s7 ailesinde ekleyerek. Htc 10 ve x performance bir de

ulanonur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6

usta içimi ferahlattın o zaaman d aha uğraşmıyorum telefon aramayla alayım g5 i