2000 tl altı telefon önerisi

Bu konuyu okuyanlar

mehmetfatihkara

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
şimdi aklımda 2 telefon kaldı sayenizde xiaomi mi 6 mı 1900 liraya yoksa huawei mate 10 mu

mehmetfatihkara

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
xiaomi mi 6 mı yoksa huawei mate 10 mu ? (kamera video performansı açısından da önemli)

M

Murat Burç

SDN Okuru
Hangi Mate 10dan bahsediyoruz Mate 10 ailesinin 3 tane modeli var Mate 10 Pro ve Mate 10 amiral gemisi Mate 10 Lite ise bir orta segment cihaz
Mate 10un ithalatçı fiyatına daha iyi video performansına sahip cihazlar var
Mate 10 Lite vs mi6 ise mi6 tokat üstüne tokat atar fakat o fiyattan belki de en iyi video performansı ithalatçı garantili HTC U11'de 4gb ram olan versiyonu 2100 TL

mehmetfatihkara

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Hangi Mate 10dan bahsediyoruz Mate 10 ailesinin 3 tane modeli var Mate 10 Pro ve Mate 10 amiral gemisi Mate 10 Lite ise bir orta segment cihaz
Mate 10un ithalatçı fiyatına daha iyi video performansına sahip cihazlar var
Mate 10 Lite vs mi6 ise mi6 tokat üstüne tokat atar fakat o fiyattan belki de en iyi video performansı ithalatçı garantili HTC U11'de 4gb ram olan versiyonu 2100 TL
murat abi doğru söyle htc sponsor mu oldu :D

Conqueror69

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Mate 9 derim. Ben bir ay önce aldım ve batarya, performans, kamera, ekran deneyimlerinden çok memnunum. Senin koyduğun fiyattan biraz yüksek ama aklında olsun derim.

[BARIŞ]

Asistan
Reaksiyon puanı
5
kamerası iyi olan bir telefon arıyorum aklımda iphone se var sizce iyi mi kullananlara soruyorum ve kasma vs yavaşlatma gibi birşey var mı ?

2.el birşey almak istemiyorum o yüzden se daha uygun geldi iphone 6 plus lar da yamulma kasma problemi varmış. iphone teknik servisinde çalışan kişiye sordum 6 almak yarına se al daha iyi dedi.
İyi akşamlar bende 2000 tl civarı iyi bir cihaz arıyordum teknosadan 1900 tl s7 aldım teşhir felan değil 0 cihaz bölgesel rekabet vardı hangi bayiden aldığıma gelince pendik viaporttan aldım teknosa bazen efsane indirimler oluyor takip et derim

M

Murat Burç

SDN Okuru
Ram mi? 8 de bile 2Gb var sence 1 Gb ios u bozarmı? Ramden bahsederek konuya dalmışsın seviyen net.
Evet bozar hem de ne bozar.
6S'den beri 3 nesildir. 2GB ve üstü iken 1GB RAM'li iOS önermek sadece bilgisizliktendir. Çöp kamera ve bataryasını saymaya gerek yok. 6 çöotür. 6 öldü ve mezara gömüldü. Ederi en fazla 1200 TL ki bu fiyatta Apple'ın marka değeri bu kadar yüksek olduğu için bu kadar yüksek o civarlarda 6'nın şarjını 4'e kamerasını 2'ye katlayacak tanınmış markaların cihazları var.

alikemal580

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
1300 TL ye sony ixperia xa1 var özellikle kamerası çok harika
Xaomi mi note3 te alınabilecek bir telefon
Samsung galaxy s7 duos alabilirsin
LG g5 alabilirsin
Samsung galaxy s7 edge alabilirsin
Samsung galaxy a5 2017

Ama sana tavsiyem biraz bekle hem fiyatlar düşer hem de daha iyi modeller görürsün aynı fiyata

Reaksiyon puanı
892
Xiaomi Mi5S Plus 64 gb çok güzel

---- Mesajlar birleştirildi ----

2000 tl olur diyorsanız da mi6

Son düzenleme:

FurkanT.

Müdavim
Reaksiyon puanı
340
Iphone 6 alacağına git Mate 10 lite al , inanki daha memnun kalirsin.
Iphone 6 zamanının (3 sene önce) ayni segment modeller ile karsilastirilinca bile en çok isinan bataryayı en iyi somuren telefondu. Kalmış ki sen burda iphone 6 çok iyi , kamerası hiçbir markadaki netliği vermez falan diyorsun . 6S'in ve Se'nin kamerası bile günümüzde yeterli performansı vermezken 6'dan ne bekliyorsun?
Apple zaten batarya yüzünden telefonu yavaşlatıyor. Sen o telefonu al , istediğin kadar duzgun kullan, bataryaya dikkat et , yine 1 yıl sonra telefona sövmeye başlarsın.
2000 tl'ye resmi garantili Sony Xperia Xz
1650 tl'ye 6s'e bile bin basacak Moto Z