2000 tl alınabilecek telefon önerisi

Bu konuyu okuyanlar

M

Murat Burç

SDN Okuru
Xioami mi6 var fakat az daha üste HTC U11 ve OnePlus 5T gibi cihazlar varken ben Mi6 almazdım şahsen

Birkan Öztürk

Doçent
Reaksiyon puanı
154
500 TL verebilirsen One Plus 5T bence çünkü tasarım önemli bir faktör ve tasarımı her türlü daha iyi. Onun dışında veremem dersen de Mi6 iyidir.

canberk sagnak

Müdavim
Reaksiyon puanı
314
500 TL verebilirsen One Plus 5T bence çünkü tasarım önemli bir faktör ve tasarımı her türlü daha iyi. Onun dışında veremem dersen de Mi6 iyidir.

kardeşimde iphone 6 da var onun yerine alıyoruz 128 gb lık mi6 ya aklım kayıyor gibi ama bakalım

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,336
Htc u11 alabilirsin

---- Mesajlar birleştirildi ----

Ya da xiaomi mi 6

Son düzenleme:

Birkan Öztürk

Doçent
Reaksiyon puanı
154
u11 in arka tarafı garip görüntüsü hoşuma gitmiyor plastik ayna gibi
Benim de öyle hiç sevmiyorum o arkasını nedense :D. Forumda bir arkadaş tepki göstermişti Sony'nin telefonunu sevip bu telefonu nasıl sevmezsin diye atarlanmıştı biraz cevap da basit tasarım görecelidir :D

TeknoBoss32

Müdavim
Reaksiyon puanı
494
kardeşimde iphone 6 da var onun yerine alıyoruz 128 gb lık mi6 ya aklım kayıyor gibi ama bakalım
ben olsam çok az üstüne htc u11 alırdım.içinden çok iyi bir kulaklık çıkıyor.su geçirmiyor.kamerası daha iyi mi6 çift kamera olduğuna bakma eğer portre modunu çok seviyorsanız google camera uygulaması var tek lens ile çok iyi portre fotoğrafları çekebiliyor.performans olarak zaten aynılar ve ekran olarak htc u11 daha iyi

Birkan Öztürk

Doçent
Reaksiyon puanı
154
ben olsam çok az üstüne htc u11 alırdım.içinden çok iyi bir kulaklık çıkıyor.su geçirmiyor.kamerası daha iyi mi6 çift kamera olduğuna bakma eğer portre modunu çok seviyorsanız google camera uygulaması var tek lens ile çok iyi portre fotoğrafları çekebiliyor.performans olarak zaten aynılar ve ekran olarak htc u11 daha iyi
hocam Google camera yazdım başka programlar çıktı tam linki ya da ismi falan var mı acaba ? Ben de S7 Edge var da sizce güzel portre resim çeker mi ?

TeknoBoss32

Müdavim
Reaksiyon puanı
494
hocam Google camera yazdım başka programlar çıktı tam linki ya da ismi falan var mı acaba ? Ben de S7 Edge var da sizce güzel portre resim çeker mi ?
Google Camera with working portrait mode V7
ben kullanamadım sony sağolsun camera2 api (raw fotoğraf çekme) desteğini vermiyor.Aslında yazılımla çözülebilir bir iş.Kullananlar memnun zaten kendi telefonu pixel 2 bana göre en iyi portre çeken cihaz.

uclerb

Asistan
Reaksiyon puanı
70

Hocam Note FE kullanıyorum, kamerası S7 edge ile aynı. Google camerayla enfes portre fotoğrafları çekiyorum. Çift kameralı cihazları hiç aratmıyor.

Birkan Öztürk

Doçent
Reaksiyon puanı
154
Hocam Note FE kullanıyorum, kamerası S7 edge ile aynı. Google camerayla enfes portre fotoğrafları çekiyorum. Çift kameralı cihazları hiç aratmıyor.
Hocam peki ayarları falan nasıl yaptınız ben indirdim çektim güzel oldu da bilemedim siz her hangi bir ayarını değiştirdiniz mi hocam ?

uclerb

Asistan
Reaksiyon puanı
70
Ayarları bu şekil yapın, gayet stabil çalışıyor bu ayarlarda.

Ekli dosyalar

• 1.png
    1.png
    74.2 KB · Görüntüleme: 612
  • 2.png
    2.png
    53.1 KB · Görüntüleme: 627
  • 3.png
    3.png
    51.7 KB · Görüntüleme: 606
  • 4.png
    4.png
    62.3 KB · Görüntüleme: 550
M

Murat Burç

SDN Okuru
Hocam peki ayarları falan nasıl yaptınız ben indirdim çektim güzel oldu da bilemedim siz her hangi bir ayarını değiştirdiniz mi hocam ?
Ben o apkyi forumda ilk bulanım herhalde bayadir da kullanıyorum adam v1dne beri deli gibi geliştirdi adamın önerdiği ayarları kullan.

Kalenderadam

Doçent
Reaksiyon puanı
205
Uzun süren android serüvenime ara verip ios serüvenine geçmeye niyetliyim. Fakat telefon konusunda hala kararsız olmama rağmen Xiaomi cihazlarda küçümsenmeyecek kadar iyi. Benim için Xiaomi telefonlarının tek sıkıntısı italatçı garantili olması. Keşke distribütör garantili olsa işte o zaman almayı düşünürüm.

canberk sagnak

Müdavim
Reaksiyon puanı
314
Uzun süren android serüvenime ara verip ios serüvenine geçmeye niyetliyim. Fakat telefon konusunda hala kararsız olmama rağmen Xiaomi cihazlarda küçümsenmeyecek kadar iyi. Benim için Xiaomi telefonlarının tek sıkıntısı italatçı garantili olması. Keşke distribütör garantili olsa işte o zaman almayı düşünürüm.

o zamanda fiyatları yüksek olurdu zaten tercih etmezdik