2000 civarına telefon önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Masterfa11

Asistan
Reaksiyon puanı
66
Merhabalar. 2000 civarına telefon önerisi almak istiyorum. Normalde iphone 7 sahibiydim memnundum fakat arızalandı acilen almam gerek. Xiaomi mi mix 2 düşündüm fakat ekranı çabuk mu kırılır bilemedim. Galaxy note fe düşündüm ama samsung olduğu için de bilemedim. Huawei mate 10 düşündüm güzel gibi geldi 2500’e buldum. Sizin önerileriniz var mı acaba? Bir de ekran boyutu açısından en az 5.5 inç olmasını istiyorum kamerası da iyi olmalı. Mi mix 2’nin kamerasıyla ilgili pek iç açıcı şeyler duymadım. Düşüncelerinizi bekliyorum.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Merhabalar. 2000 civarına telefon önerisi almak istiyorum. Normalde iphone 7 sahibiydim memnundum fakat arızalandı acilen almam gerek. Xiaomi mi mix 2 düşündüm fakat ekranı çabuk mu kırılır bilemedim. Galaxy note fe düşündüm ama samsung olduğu için de bilemedim. Huawei mate 10 düşündüm güzel gibi geldi 2500’e buldum. Sizin önerileriniz var mı acaba? Bir de ekran boyutu açısından en az 5.5 inç olmasını istiyorum kamerası da iyi olmalı. Mi mix 2’nin kamerasıyla ilgili pek iç açıcı şeyler duymadım. Düşüncelerinizi bekliyorum.
OnePlus 5T veya Nokia 8'e bakabilirsin ikiside güzel bir cihaz tavsiye ederim.

Masterfa11

Asistan
Reaksiyon puanı
66

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Teşekkür ederim. Bunu da not ettim. Şimdi karşılaştırmam gereken 2 teledon kaldı. Birisi mi mix 2 diğeri huawei p20 lite. Sizce hangisi daha iyi işlemci ve kamera açısından? Bir de her iki marka için olumsuz yorum duyuyor musunuz?
P20 Lite donanımsal bakımından o fiyat segmentinde oldukça geride kalıyor. Kamera noktasında çekimlerde başarılı fakat iş videoya gelince maalesef hiç iyi değil. 4K kayıt yapamıyor. Mi mix 2'de ise donanımsal olarak üst düzey işlemci platformuna sahip. 6 GB RAM'ı android işletim sistemi için önemli bir ihtiyaç diyebilirim. 2-3 yıl sıkıntısız kullanabilirsin. Bence Xiaomi mi mix 2'nin eksisi kamera sensörlerinin altta konumlandırılması.

Sucrofe

Müdavim
Reaksiyon puanı
677
ZenFone 5, Note FE, Mi Note 3 alabilirsiniz. Bu ay içerisinde Xiaomi, Mi 7'yi tanıtacak; isterseniz bekleyin.

Masterfa11

Asistan
Reaksiyon puanı
66
Cevaplarınız için teşekkür ederim