2000-3000 tl arası Samsung telefonlar

Bu konuyu okuyanlar

KalbiUzaklarda

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar.Yeni telefon alacağım ve bunun Samsung olmasını istiyorum.Günlerdir internetten araştırıyorum.A8 ve S7 edge arasında kaldım.Sizce hangisi daha iyi ya da daha iyisi var mı bu fiyat aralığında? A8 için o fiyatı hak etmiyor gibisinden şeyler duyduğum için karasız kaldım.(ekran çerçeve oranı,parmak izi okuyucusu,suya ve toza dayanıklılık,kamera ve tasarım önceliğim)

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,362

KalbiUzaklarda

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,362
benimde aklımdan geçiyordu ama birşey merak ediyorum.
tatile gideceğim ve baya bi para verdim şu anda elim biraz sıkışık taksitle almak zorundayım ama teknoloji marketlerinde kart dışında taksit yapmıyorlar diye biliyorum acaba yanlış mı biliyorum elden nakit taksit imkanı da var mı ?
Kart ile her market taksit yapıyor.

KalbiUzaklarda

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kart ile her market taksit yapıyor.
evet onu biliyorum işte.ben kartımı kullanmak istemiyorum evkur gibi mağazaların yaptığı gibi nakit taksit imkanı arıyorum.evkurdan falan alınca taksitle üzerine bir sürüde para veriyorsun o yüzden öyle yerlerden de almak istemiyorum.
umarım anlatabilmişimdir

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,362
evet onu biliyorum işte.ben kartımı kullanmak istemiyorum evkur gibi mağazaların yaptığı gibi nakit taksit imkanı arıyorum.evkurdan falan alınca taksitle üzerine bir sürüde para veriyorsun o yüzden öyle yerlerden de almak istemiyorum.
umarım anlatabilmişimdir
Evkur'u tavsiye etmem. Telefon satış konusunda başarılı değiller. Genellikle aşırı pahalıya satarlar. Bütçenizi tam olarak 3000TL ayarladığınızda alın derim o zaman.