2000-3000₺ telefon

Bu konuyu okuyanlar

asmaskn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
2000-3000tl arası hangi telefonu almalıyım özellikle yüksek performans istiyorum şimdiden teşekkürler..

mehmetcanaksu

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Android alacaksan note5 , htc10 , s7 en iyi seçenekler olabilir aralarından benim sevdiğim htc10 , eğer ios istiyorsan 100 tl daha kat 6s al ama hangisini alırsan al hiç birinden pişman olmassın

asmaskn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Android alacaksan note5 , htc10 , s7 en iyi seçenekler olabilir aralarından benim sevdiğim htc10 , eğer ios istiyorsan 100 tl daha kat 6s al ama hangisini alırsan al hiç birinden pişman olmassın
cok teşekkürler hocam eyvallah

Esscera

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
S7 kullanıyorum tavsiye ederim ancak telefon cam olduğu için ayrı bir dikkat gerektiriyor. HTC 10 ve s7 yi teknoloji mağazasında deneyin hangisinin tutuşu ve ergonomisi hoşunuza giderse alabilirsiniz.

Ak3La'

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Telefona bu kadar çok para vermeden önce kriterlerinizi belirlemen en doğrusu olur. Öncelikle senin için önemli olan ne? Ekran, batarya , kamera , uzun ömürlü olması, ses, stabilite? Bunları belirle

Kamera ve batarya diyorsan s7 edge almanı öneririm

Sese kulaklığa önem veren biriysen htc 10 almanı önerrim. Htc 10 kamera konusundada s7 edgeyle kafa kafaya yarışır, hatta ön kamerası htc 10 un efsane olmuş s7 edge den daha iyidir

Uzun yıllar kullanım ve stabilite istiyorsan iphone 6s rakipsizdir. İos olduğu için uygulamalarla telefon çok uyumlu çalışıyor. Htc 10 da androidde iphone gibi stabil çalışır . Senin tercihine kalmış

Benim şahsi fikrim, htc 10 olur . Çünkü 6s le s7 edge karışımı bir cihaz olmuş. Ön kamerası çok güzel. Arka kamerası ise seni asla üzmez. Ses konusunda rakipsizdir. Yazılım ise çok stabil ve samsung gibi her uygulamadan 2 şer tane yok içersinde .

Esscera

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Telefona bu kadar çok para vermeden önce kriterlerinizi belirlemen en doğrusu olur. Öncelikle senin için önemli olan ne? Ekran, batarya , kamera , uzun ömürlü olması, ses, stabilite? Bunları belirle

Kamera ve batarya diyorsan s7 edge almanı öneririm

Sese kulaklığa önem veren biriysen htc 10 almanı önerrim. Htc 10 kamera konusundada s7 edgeyle kafa kafaya yarışır, hatta ön kamerası htc 10 un efsane olmuş s7 edge den daha iyidir

Uzun yıllar kullanım ve stabilite istiyorsan iphone 6s rakipsizdir. İos olduğu için uygulamalarla telefon çok uyumlu çalışıyor. Htc 10 da androidde iphone gibi stabil çalışır . Senin tercihine kalmış

Benim şahsi fikrim, htc 10 olur . Çünkü 6s le s7 edge karışımı bir cihaz olmuş. Ön kamerası çok güzel. Arka kamerası ise seni asla üzmez. Ses konusunda rakipsizdir. Yazılım ise çok stabil ve samsung gibi her uygulamadan 2 şer tane yok içersinde .
Samsung'ta aynı uygulamalardan ikişer tane yok zaten yanlış bilgi vermeyin.

mrtkykc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Android düşünüyosan gözün kapalı HTC 10 almanı öneririm. Ios tarafında ise iphone 7 'nin çıkışıyla fiyatların yenilenmesini beklemen mantıklı olacaktır.

clonpear

Asistan
Reaksiyon puanı
26
Telefonun tasarımı-Arayüzün tasarımı-Videosu S7 Edge
Genel performansı-Sağlamlığı-Ses deneyimi-Kamerası HTC 10

asmaskn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
S7 kullanıyorum tavsiye ederim ancak telefon cam olduğu için ayrı bir dikkat gerektiriyor. HTC 10 ve s7 yi teknoloji mağazasında deneyin hangisinin tutuşu ve ergonomisi hoşunuza giderse alabilirsiniz.
teşekkürler

MuhammedSC

Müdavim
Reaksiyon puanı
484
Tasarım,Ekran kalitesi,batarya,kamera +sı olduğu için S7 Edge tavsiye ederim. Bizzat bende kullanıyorum. Ayrıca bi arkadaş uygulamalardan 2 şer tane demiş öyle birşey yok.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Tasarım,Ekran kalitesi,batarya,kamera +sı olduğu için S7 Edge tavsiye ederim. Bizzat bende kullanıyorum. Ayrıca bi arkadaş uygulamalardan 2 şer tane demiş öyle birşey yok.
Bazı uygulamalar ikişer rtane Google foto ve kendi galerisi mesela iki tane tarayıcı var ayrıca

tengribizmenemen

Profesör
Reaksiyon puanı
485
Ben HTC 10 öneririm.
Performans konusunda s7'den daha iyidir.Ben Tasarımı beğeniyorum ama bu göreceli bir kavramdır.S7 edge de,iPhone 6s'te HTC 10'da üzmez seni.Kamera ve ekran için s7 edge öneriyorum.Ama HTC 10'un kamerasıda üzmez.6s'in kamerasını çok beğenmedim ama idare eder.En sağlamları,iPhone ile beraber en uzun ömürlüleri ve sesi,stabilitesi en iyi HTC 10.
En uzun ömürlüsü,3d touch gibi Özellikleri barındıran ve en stabilleri 6s.
Kamerası en güzel olan,ekranı en güzel olan s7.
Kendi kriterlerine göre seç.Hiçbiri üzmez.

FOM

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,264
Eğer android işletim sistemini kullanmak istiyorsanız sağlamlık ve ön kameradaki başarısı ve arayüzün sadeliği açısından Htc10 öneririm ama şıklığa ve daha fazla bataryaya önem veriyorsanız s7 edge önerim olucaktır.

İos işletim sistemini kullanmak istiyorsanız 6s çok tatminkâr bir cihaz sizin için. Hatta en performanslı cihazlardan başlarda geliyor. Uzun senelerce sorun bir şekilde kullanırsınız. Ayrıca çok iyi çalışan bir parmak izi okuyucusuna sahip.

Batu97han

Doçent
Reaksiyon puanı
145
2000-3000tl arası hangi telefonu almalıyım özellikle yüksek performans istiyorum şimdiden teşekkürler..
Htc 10 çok şık bir cihaz.Htc 10 öneririm android cephesinde.İos seviyorsanız iphone 6s 64 gb alabilirsiniz zira performans istiyorsanız stabillik ve hız yönünden şuan en iyi telefon.

Ak3La'

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Samsung'ta aynı uygulamalardan ikişer tane yok zaten yanlış bilgi vermeyin.
Mesajınızı geç gördüm kusura bakmayın yeni görüyorum. Samsungda sistem uygulamalarından 2 şer tane var. Google fotoğraflar-samsung galeri, google music- samsung music gibi

Ak3La'

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Sadece galeri 2 tane. Onuda kaldırabiliyorsun zaten.
sadece galeri değil. müzik , tarayıcı . onlarıda kaldıramıyorsunuz sadece devredışı bırakabiliyorsunuz . kaldırmak için root gerekiyor root yaparsaınız garanti dışı kalıyor telefon