2000-3000 Lira Arası Dizüstü Bilgisayarlar

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 3)

hangisi oyun için en uygun

• Kullanılan toplam oy
    41

avantgardes

Üyecik
Merhaba arkadaşlar, foruma yeni üye oldum, uzun zamandır yeni bir bilgisayar almadığım için piyasaya gerçekten çok uzağım, aşağıda özelliklerini belirteceğim bilgisayar 3 aylık ikinci el ve sahibi pazarlığa açık olarak 2500 TL fiyat biçmiş. Sizce bu fiyata bu özellikte ikinci el bilgisayar alınır mı, buna yakın özelliklerde başka tavsiyeleriniz olur mu ? Bilgilendirirseniz çok mutlu olurum.

i5-7200U 2.5GHz Turbo 3.10GHz 3MB (7. Nesil) İşlemci
12 GB DDR4 2133MHz (1 x 4GB + 1 x 8GB) Ram
120 GB SSD + 1 TB Sabit Disk
Paylaşımsız 2 GB GeForce 920M Ekran Kartı
15.6'' İnç Ekran Boyutu

Tys23

Dekan
Merhaba arkadaşlar, foruma yeni üye oldum, uzun zamandır yeni bir bilgisayar almadığım için piyasaya gerçekten çok uzağım, aşağıda özelliklerini belirteceğim bilgisayar 3 aylık ikinci el ve sahibi pazarlığa açık olarak 2500 TL fiyat biçmiş. Sizce bu fiyata bu özellikte ikinci el bilgisayar alınır mı, buna yakın özelliklerde başka tavsiyeleriniz olur mu ? Bilgilendirirseniz çok mutlu olurum.

i5-7200U 2.5GHz Turbo 3.10GHz 3MB (7. Nesil) İşlemci
12 GB DDR4 2133MHz (1 x 4GB + 1 x 8GB) Ram
120 GB SSD + 1 TB Sabit Disk
Paylaşımsız 2 GB GeForce 920M Ekran Kartı
15.6'' İnç Ekran Boyutu
Ekran kartı vasat günlük kullanım için uygun ama

Burayaneyazcaz

Üyecik
Merhabalar
Max. 3.000 Tllik fiyat performans , oyun amaçlı laptop önerebilir misiniz?
Ve şu şu sitelerde şu tarihi bekle indirim oluyor tarzında verebilceğiniz tavsiyeler varsa yazarsanız çok memnun olurum.

Görkem Say

Адидже
Yönetici
Super Moderator
Merhaba arkadaşlar LENOVO Ideapad 330 AMD RYZEN 3 2200U 8GB 1TB Laptop bu bilgisayatı 2800 civarı buldum günlük kullanımlar için almayı düşünüyorum tavsiye eder misiniz?
İmkanınız varsa bu ürünü öneririm.

Darkseid09

Üyecik
Arkadaşlar 2500-3000 TL arası Günlük kullanım + Ders çalışma(PDF-Slayt-Video) Amaçlı bir bilgisayar almayı planlıyorum.Üniversiteye yeni geçtim.6 yıl kullanmam lazım.Arada bir film veya dizi izlemek için kullanabilirim.Oyun kesinlikle oynamayacağım.Evde dosya depolamak için harddiskim var. Yani SSDli bir şey arıyorum.

Sizce RAM 4 GB yeter mi?
Önereceğiniz işlemci ve marka var mı?
Freedos olması çok canımı sıkıyor.Windows 10 a 600 lira vermek.Çözümü var mı?

Önerilerinize de açığım.Şimdiden Teşekkürler...

TeknoBird

Üyecik
Arkadaşlar 2500-3000 TL arası Günlük kullanım + Ders çalışma(PDF-Slayt-Video) Amaçlı bir bilgisayar almayı planlıyorum.Üniversiteye yeni geçtim.6 yıl kullanmam lazım.Arada bir film veya dizi izlemek için kullanabilirim.Oyun kesinlikle oynamayacağım.Evde dosya depolamak için harddiskim var. Yani SSDli bir şey arıyorum.

Sizce RAM 4 GB yeter mi?
Önereceğiniz işlemci ve marka var mı?
Freedos olması çok canımı sıkıyor.Windows 10 a 600 lira vermek.Çözümü var mı?

Önerilerinize de açığım.Şimdiden Teşekkürler...
burada windows10 nasıl kuracağını bulabilirsin.

burada da 10 tl ye windows10 pro lisans key satılıyor. Youtube videolarını izledim hiç bir sıkıntısı olmadan çalıştığını söylüyolar. Kendim satın alıp kurmadım ama kurucam istersen araştırabilirsin.

stat counter