2000 - 2700 Arası telefon önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Recepagax

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Başlıkta söylediğim bütçe de telefon önerisine ihtiyacım var Sony hariç olursa sevinirim normalde aklımda vardı ama yaşadığım yerde bulmak zor sanırım fabrikası Türkiye de kapanmış yardımınızı bekliyorum :)

DarkMatter

Doçent
Reaksiyon puanı
241
u11, xz premium, mate 10, nokia 8 ,xz1 daha da telefon yok sanırım o fiyata :)

Tony Stark

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,315
Bulamiyorum ya satılan bir yer ne teknosa ne turkcell vs.
Hocam maalesef her şeye zam gelmiş yine Mate 10 3000 lira olmuş,Mi Mix 2 3000 olmuş,Note FE dahi 3000 olmuş yahu düne kadar bu cihazlar 2500tl idi.Nereye gidiyoruz bilemiyorum

Recepagax

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Hocam maalesef her şeye zam gelmiş yine Mate 10 3000 lira olmuş,Mi Mix 2 3000 olmuş,Note FE dahi 3000 olmuş yahu düne kadar bu cihazlar 2500tl idi.Nereye gidiyoruz bilemiyorum
Şuan ki telefonum arızalı olmasa yemin ediyorum değişmem boyle giderse p20 lite alicam mecburen fotoğraf ta isimi gorurmu acaba

Recepagax

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Şu an kullandığınız cihaz ve arızası nedir?
Vodafone smart pro 7 marka olarak sıkıntı var defalarca servise yolladim duzeltiyorlar 1 2 ay sonra yine aynı şey 4. De olması lazim sıfır yolladılar ama aynı şey yeniden başladı sorun su telefon kendi kendine kapanıyor sürekli reset atıyor ama sarjdayken sıkıntı yok

---- Mesajlar birleştirildi ----

Sony almak istemiyorum fabrika kapanicak peşin verebilirmiyim bilmiyorum tarifeye ek alicaz 200 2700 bandında bir turlu bulamadım acaba mi6 mi alsam diyorum peşin para ayarlayabilirsem garanti olayı nasıl oluyor kvk falan mi

Son düzenleme:

Tony Stark

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,315
Vodafone smart pro 7 marka olarak sıkıntı var defalarca servise yolladim duzeltiyorlar 1 2 ay sonra yine aynı şey 4. De olması lazim sıfır yolladılar ama aynı şey yeniden başladı sorun su telefon kendi kendine kapanıyor sürekli reset atıyor ama sarjdayken sıkıntı yok

Sony almak istemiyorum fabrika kapanicak peşin verebilirmiyim bilmiyorum tarifeye ek alicaz 200 2700 bandında bir turlu bulamadım acaba mi6 mi alsam diyorum peşin para ayarlayabilirsem garanti olayı nasıl oluyor kvk falan mi
Evet sıkıntılıymış biraz sizin iş:sweatsmile:.Tarifeye ek olarak Vodafone'da baya uyguna geliyor en son 1 ay önce tarifeye ek P20 Lite 1800 liraya geliyordu sorduğumda.Ama bence mantıklı olan nakit verip daha iyi bir cihaz almanız olur.Mi 6 KVK garantililer pahalı oluyor genelde.LG G6,S7-S7 edge falan da bakabilirsin gerçekten seçenekler daralıyor ve her geçen gün fiyatlar artıyor.

Recepagax

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Sony almak istemiyoru
Evet sıkıntılıymış biraz sizin iş:sweatsmile:.Tarifeye ek olarak Vodafone'da baya uyguna geliyor en son 1 ay önce tarifeye ek P20 Lite 1800 liraya geliyordu sorduğumda.Ama bence mantıklı olan nakit verip daha iyi bir cihaz almanız olur.Mi 6 KVK garantililer pahalı oluyor genelde.LG G6,S7-S7 edge falan da bakabilirsin gerçekten seçenekler daralıyor ve her geçen gün fiyatlar artıyor.
Bakalım hayırlısı

Yarın alicaz kesin inşallah ama hala marka belirleyemedim çalışanların zaten pek bilgisi yok forum dopdolu ama işte :(

Son düzenleme:

BlondRookie

Asistan
Reaksiyon puanı
112
S7 Edge, Lg g6, Nokia 8 bunlar var valla o fiyat aralığında..