2000 2500 tl Kamera odaklı telefon

Bu konuyu okuyanlar

Yılmaz İpek

Asistan
Reaksiyon puanı
24
arkadaşlar kamera odaklı türkiye garantili önerileriniz varmı

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,310
Sony Xperia Xz1 var.

EsatBey35

Asistan
Reaksiyon puanı
37
Alma Kardeşim XZ1 Falan.OİS Yok,Camera2 Api Yok Fotoğraflarda Kumlanma Çok...(XZ1 Kullanıyorum.) Samsung Al Veyahut HTC U11...Samsung Note Fe Olabilir Veyahut S7 Edge.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Alma Kardeşim XZ1 Falan.OİS Yok,Camera2 Api Yok Fotoğraflarda Kumlanma Çok...(XZ1 Kullanıyorum.) Samsung Al Veyahut HTC U11...Samsung Note Fe Olabilir Veyahut S7 Edge.
Videolarda OİS olmasa bile EİS(steady shot) performansı iyi değil mi?

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,146
Pek Video Çekmedim Fakat Orta Derece Ne İyi Ne Kötü Bir OİS Kadar Değil...Ama En Kötü Eksikliği Camera2 Api... Onun Yüzünden Kumlanmalar Çok Oluyor...İP6 Bile Daha İyi Çekiyor...
Kamera dışında xz1 den memnunmusunuz

EsatBey35

Asistan
Reaksiyon puanı
37
Kamera dışında xz1 den memnunmusunuz
Kamera'dada Azcık Mennunum Ama İşte O Eksiklikler Fark Ettiriyor.Kamera Dışında Mükemmel Cihaz.İphonecular Falan Hızını Görünce Çıldırıyor :D Pil'i 1 Günü Çıkartıyor 2 Buçuk Saatte Tam Doluyor.Performansta Zaten Note 8i Geçiyor Karşılaştırma İzlerseniz HWP'nindi Sanırım...Genel Olarak Güzel Telefon Ama O Camera2 Apisi Olsa Muhteşem Olacaktı Google Camerayla HDR+ Falanda Olacaktı :)

Yılmaz İpek

Asistan
Reaksiyon puanı
24
bence hwp tamamen taraf tutuyor sadece sony iyi diyor sony iyi donanımlı bir cihaz sadece tasarım biraz eksik amiral gemilerine göre ama hwp bu yüzden hep sony diyorlar her şeyde sony diyor bu yüzden onları takip bile etmiyorum böyle taraflı kuruluşların olmasıda güzel değil

EsatBey35

Asistan
Reaksiyon puanı
37
bence hwp tamamen taraf tutuyor sadece sony iyi diyor sony iyi donanımlı bir cihaz sadece tasarım biraz eksik amiral gemilerine göre ama hwp bu yüzden hep sony diyorlar her şeyde sony diyor bu yüzden onları takip bile etmiyorum böyle taraflı kuruluşların olmasıda güzel değil
Tarafsız Kanal Bulmak Zor Çünkü Hepsi Para Alıp Övüyor...

Yılmaz İpek

Asistan
Reaksiyon puanı
24
Tarafsız Kanal Bulmak Zor Çünkü Hepsi Para Alıp Övüyor...
çok haklısın en azından fazla abartmamalılar bence sony donanımına bir lafım yok hatta parmak izi konusunda yeri çok güzel ama kasa bakımından tam bir takoz ve bunun eksiklerini söylemektense hep artı yönlerini öne çıkarıyorlar tarafsız bulduğum için sdn yi seviyorum

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,146
Kamera'dada Azcık Mennunum Ama İşte O Eksiklikler Fark Ettiriyor.Kamera Dışında Mükemmel Cihaz.İphonecular Falan Hızını Görünce Çıldırıyor :D Pil'i 1 Günü Çıkartıyor 2 Buçuk Saatte Tam Doluyor.Performansta Zaten Note 8i Geçiyor Karşılaştırma İzlerseniz HWP'nindi Sanırım...Genel Olarak Güzel Telefon Ama O Camera2 Apisi Olsa Muhteşem Olacaktı Google Camerayla HDR+ Falanda Olacaktı :)
Teşekkür ederim nasip olursa bende alacağım