2000 - 2500 TL ARASI Telefon Tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

FoLLow

Doçent
Reaksiyon puanı
309
Selamun Aleykum ;

Annemin eline yakışacak güzel bir telefon almak istiyorum bu bütçe aralıgında yardımlarınızı bekliyorum annem telefonu uzun kullanan birisi ona göre tavsiye verirseniz memnun olurum 4-5 sene kullanıyor .

tengribizmenemen

Profesör
Reaksiyon puanı
485
4-5 sene kullanması zor ama s7 olabilir.Ya da ithalatçı garantili s7 edge.4-5 sene için sadece apple cihazları dayanır herhalde.

emrepoyraz53

Asistan
Reaksiyon puanı
35
Annenizin telefonu nasıl kullanacağını telefonla neler yapacağını bilemiyorum ancak şu an htc one m7 kullanıyorum bataryanın çabuk bitmesi harici memnunum. Size ne kadar samsung sevmesemde a7 2016 önerebilirim (Samsung Galaxy A710 (Samsung Türkiye Garantili) Fiyatı) veya htc one a9 (HTC One A9 Fiyatı, Taksit Seçenekleri ile Satın Al) donanım olarak yeterli bana göre tabiyki fiyatı donanımına göre yüksek ancak sonuçta htc kalitesi olduğunu düşünüyorum. 4-5 sene gitmemesi içinde bir sebep yok açıkçası.

tengribizmenemen

Profesör
Reaksiyon puanı
485
unutmusuş
Annenizin telefonu nasıl kullanacağını telefonla neler yapacağını bilemiyorum ancak şu an htc one m7 kullanıyorum bataryanın çabuk bitmesi harici memnunum. Size ne kadar samsung sevmesemde a7 2016 önerebilirim (Samsung Galaxy A710 (Samsung Türkiye Garantili) Fiyatı) veya htc one a9 (HTC One A9 Fiyatı, Taksit Seçenekleri ile Satın Al) donanım olarak yeterli bana göre tabiyki fiyatı donanımına göre yüksek ancak sonuçta htc kalitesi olduğunu düşünüyorum. 4-5 sene gitmemesi içinde bir sebep yok açıkçası.
işemcisi Güçsüz.2-3 sene götürür de 4-5 seneyi ancak HTC 10 ile çıkarırsınız.

emrepoyraz53

Asistan
Reaksiyon puanı
35
unutmusuş

işemcisi Güçsüz.2-3 sene götürür de 4-5 seneyi ancak HTC 10 ile çıkarırsınız.
Açıkcası oyun oynanmayacaksa full hd ekranda sorun çıkarmayacağını düşünüyorum, ram ise bilinçli kullanmanıza göre değişir, telefonu günlerce kapatmadığınızda s7 durup dururken 3gb ram kullanabilir (teşhirdeki cihazlar öyle mesela) tabiyki sizin görüşünüzede saygım var amiral gemisine para yetmiyorsa ben olsam o paranın yaklaşık yarısıyla bir telefon alırdım 2 sene sonrada satıp kalan parayı ekler bir cihaz daha alırdım.

Charmander1903

Doçent
Reaksiyon puanı
160
Bir bayan kullancak eger teknoloji ile bilgisi yoksa ve telefonu bizim gibi root atan rom yükleyen hard reset yapan biri değilse uzun kullanım ve telefonun düşmeye karşı oranı düşününce hem stabillik hemde s7 gibi cam olmamasindan dolayi htc 10 veya 6s öneririm pahali gelirse p9 bakın