2000 2500 TL arası telefon önerisi?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

yunusx06

Üyecik
Öncelikle tasarım yönünden tatmin edici hafıza işlemci ram ve kamera yönünden iyi çekimler yapabilecek olan çok oyun oynamasam da pubg de kasmayan telefon önerisi yapabilir misiniz arkadaşlar. İthalatçı garantili telefonlardan uzak duruyorum arkadaşlar. Bilgilendirme yaparsanız sevinirim

Y.Emre41

Asistan
Ben hâlâ Meizu Note 9 u bekliyorum 😃 olmadı x8 alicaz. Bi ihtimal imkân bulursam Meizu 16.

MKethuda

Üyecik
Öncelikle tasarım yönünden tatmin edici hafıza işlemci ram ve kamera yönünden iyi çekimler yapabilecek olan çok oyun oynamasam da pubg de kasmayan telefon önerisi yapabilir misiniz arkadaşlar. İthalatçı garantili telefonlardan uzak duruyorum arkadaşlar. Bilgilendirme yaparsanız sevinirim
A7 2018 iyi bir seçim olabilur

Inan Yetmen

Profesör
Sen git Apple fanboyluğu yap androide pek karışma anlamazsın bu işleri
Arkadaş gönderide istekleirni ve istemediklerini belirtmiş, az bir şey okuduğunuzu anlasaydınız gönderiyi de anlardınız.
Bu arada ben gayet de android öneriyorum apple fanboyu eğveğv yapmayın burda.

Inan Yetmen

Profesör
9 kelime anlasaydınız bari f1 önermezdiniz
Hatta şimdi arar bulamazsınız, 9 kelimeyi de yazayım :D
Tasarım yönünden tatmin edici
İthalatçı garantili telefonlardan uzak duruyorum

Üstelik başlıkta 2000-2500 tl demiş, 2500 e poco f1 yok, en azıdan nette yok. Elden belki.

Yanlış anlamayın ama bence gerçekten okuduğunu anlama konusunda kendinizi geliştirmelisiniz.

Erkenekli

Asistan
9 kelime anlasaydınız bari f1 önermezdiniz
Hatta şimdi arar bulamazsınız, 9 kelimeyi de yazayım :D
Tasarım yönünden tatmin edici
İthalatçı garantili telefonlardan uzak duruyorum

Üstelik başlıkta 2000-2500 tl demiş, 2500 e poco f1 yok, en azıdan nette yok. Elden belki.

Yanlış anlamayın ama bence gerçekten okuduğunu anlama konusunda kendinizi geliştirmelisiniz.
Yaw hele boş yapma daha düne kadar 2500 Du bi kaç telefoncu araştırsan halende fiyat aynı kaldık 2500 veren 2800 de verir seçimden sonra gene 2500 altına düşecek tasarım konusunda da hiç bir sıkıntı yok hersey tasarım değil kılıf la kullanılır ve senin önerdiğin telefonlardan da kat be. Kat iyi

Inan Yetmen

Profesör
Yaw hele boş yapma daha düne kadar 2500 Du bi kaç telefoncu araştırsan halende fiyat aynı kaldık 2500 veren 2800 de verir seçimden sonra gene 2500 altına düşecek tasarım konusunda da hiç bir sıkıntı yok hersey tasarım değil kılıf la kullanılır ve senin önerdiğin telefonlardan da kat be. Kat iyi
Ya gerçekten aşırı boş konuşuyosun, adamın isteklerinden bahsediyorum hala kendini savunuyosun. Adam ithalatçı istemiyor ee buna ne diyeceksin bakalım ?
Bu arada 2500 veren 2800 verir diyorsun, nerden biliyosun ? 300 tl az para değil.

Önerdiğin telefonlardan diyosun, tr garsntili istiyor diye 1 cihaz önerdim çoğul olmuyor.

Cidden foruma biri üye olurken test yapılmalı.

stat counter