2000-2300 aralığında telefon önerisi

Bu konuyu okuyanlar

DarkMatter

Doçent
Reaksiyon puanı
241
Gpu seviyesi biraz geride. Örnek olarak pubgnin grafik ayarlarını ele alacağım.

E8895: Akıcı,dengeli ve HD’de 30fps alıyor,HDR yapamıyor.

Sd835: Akıcıda 60fps,dengeli,HD ve HDR’da 40fps alıyor
835li cihazimda HDR'da ve en yuksek ayarlarda pubg kasmıyor bende.

EtiJhin

Doçent
Reaksiyon puanı
147
Dostum beni dine git Honor play,Xiaomi mi note 3 veya çıkına redmi note 7 alabilirsin.Ama Cebimde biraz para kalsın diyorsan redmi note 6 derim.Sd636 bile pubg'yi en yüsek ayarda kasma olmadan oynatıyor aklında soru işareti kalmasın.

hasanymz3449

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Ben sana Samsung A 50 yi öneririm bende şimdi gördüm ve fiyatına göre baya iyi

Melih B.

Asistan
Reaksiyon puanı
85
Performans ? Ya lütfen biraz mantıklı yorumlar yapın... veya araştırın. Apple ın 2. Eli samsung kadar değer kaybetmiyo bilmiyorsunuz galiba.
Senden çok daha fazla bilgiye sahibim emin ol, bahane uydurmayı bırakta, diğer cihazların çok daha iyi olduğuna kanaat getir artık. İkinci eli yüksek olabilir evet ama senin telefonun o parayı etmez. Kimse de vermemeli ayrıca.

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Dostum beni dine git Honor play,Xiaomi mi note 3 veya çıkına redmi note 7 alabilirsin.Ama Cebimde biraz para kalsın diyorsan redmi note 6 derim.Sd636 bile pubg'yi en yüsek ayarda kasma olmadan oynatıyor aklında soru işareti kalmasın.
636 en yüksekte falan oynatmaz, düşükte açıyor.

oguzglr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Performans ? Ya lütfen biraz mantıklı yorumlar yapın... veya araştırın. Apple ın 2. Eli samsung kadar değer kaybetmiyo bilmiyorsunuz galiba.
Hocam isterseniz bi garantiye gönderin pilde gerçekten sorun varsa yeni cihaz verme ihtimalleri yüksek değişim cihazı olarak satarsanız biraz daha yüksek fiyata alıcı bulabilir

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Hocam isterseniz bi garantiye gönderin pilde gerçekten sorun varsa yeni cihaz verme ihtimalleri yüksek değişim cihazı olarak satarsanız biraz daha yüksek fiyata alıcı bulabilir
Apple ile görüşmüştüm sıkıntısız diyorlar.
Oyun oynayıca böyle düşiyo normal dediler