2000-2300 aralığında telefon önerisi

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

progamer7206

Asistan
S7 hala çok iyi telefon ama güncelleme almayacak yada note 7 pro alin s7 ye yakın performans ve güncellemede alacak

uysalmstf

Üyecik
Xiaomi Pocophone olabilir, Xiaomi Mi 8 olabilir. O fiyata yakın sanırım iphone olursa o da oynatır. Mate 20 lite de oynatır.

Inan Yetmen

Profesör
Xiaomi Pocophone olabilir, Xiaomi Mi 8 olabilir. O fiyata yakın sanırım iphone olursa o da oynatır. Mate 20 lite de oynatır.
Zaten iphone un bataryasından memnun olmadığım için geçiyorum keşke postu okusaydınz.
Mi 8 ve poco sıfır o fiyata kesinlikle yokX
Mate 20 lite kötü

Leand

Profesör
Dostum az üstüne ilave et asus zenfone5z al. Pişman etmez emin ol...
edit; hatta git sahibindende kapalı kutu cihaz araştır 2500 civarı g7 vardı bir ara böyle şeyler kovalarsan iyi bir cihaz yakalarsın.
s7 edge çürük çarık bir şey kronik sorunu var ekranda ayrıca işlemci sd710 meizu 16 ayarında, ilk düşmede kırılır o cihaz sağlam s7 edge görmedim hiç performans olarakta hayır bekleme.

Son düzenleme:

progamer7206

Asistan
Dostum az üstüne ilave et asus zenfone5z al. Pişman etmez emin ol...
edit; hatta git sahibindende kapalı kutu cihaz araştır 2500 civarı g7 vardı bir ara böyle şeyler kovalarsan iyi bir cihaz yakalarsın.
s7 edge çürük çarık bir şey kronik sorunu var ekranda ayrıca işlemci sd710 meizu 16 ayarında, ilk düşmede kırılır o cihaz sağlam s7 edge görmedim hiç performans olarakta hayır bekleme.
Aynen s7 edgeler hep ekrani kirik veya ekranda cizgisi var normal s7 de sorun yok iyi o ama biraz daha fazla para verip asus zenfone 5z alırsanız performans olarak s7 nin 2 katı nerdeyse

Inan Yetmen

Profesör
Bin liralık yeni cihazlar da sorunsuz ona kalırsa, Al bir Xiaomi Redmi Note 5 sıfır sorun 4000 mah batarya da cabası.
Performans ? Ya lütfen biraz mantıklı yorumlar yapın... veya araştırın. Apple ın 2. Eli samsung kadar değer kaybetmiyo bilmiyorsunuz galiba.

stat counter