200 TL ' Lik Cep Telefonu Tavsiye

Konusu 'Akıllı Telefonlar' forumundadır ve aykut5855 tarafından 7 Şubat 2011 başlatılmıştır.

1. aykut5855

aykut5855 Doçent

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0

- 200 TL ' Lik Cep Telefonu Tavsiye

Arkadaşlar şu özelliklerde 200 tl maksimum 250 tl ye kadar bir cep telefonu önerirmisiniz...

*Çift Sim Kart
    *Mp3
    *Arttırılabilir Hafıza
    *Dayanıklı olsun, Kullanıcı şikayetleri çok olmasın.

Sizin kullandığınız memnun olduğunuz ürünler olursa daha içim rahat alrırım..

İlginiz için şimdiden teşekkür ederim...

2. M.Şamil CAN

M.Şamil CAN Dekan

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    48
    Babam Nokia e71 çakması almış çift hatlı. Adamlar öyle bir kopyalamışki içindeki dosyanın ismini nette arattırıyorum nokia sitesi çıkıyor. Usb kısmı benim nokia telefonum ile aynı. Usb ile bağlayınca nokia ovi suit açılıyor. Pili nokia. Şarj aleti nokia oluyor. Menü aynı. Birtek işletim sistemi çin. Gerisi nokia ile aynı. Fiyatıda 200 tlye aldı tam.

3. aykut5855

aykut5855 Doçent

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Peki bu e71 iphone çakması telefonların sağlığa zararı varmı ?

4. M.Şamil CAN

M.Şamil CAN Dekan

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    48
    e71 iphone değil nokia çakması. Ayrıca her telefonun sağlığa zararı vardır ama çin malı olduğu için diğer telefonlara göre daha fazla zararı OLABİLİR. Bakınız olabilir dedim tam bilmiyorum :)

5. LadyArch3r

LadyArch3r Profesör

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
  6. aykut5855

aykut5855 Doçent

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    :D :D e71 iphone çakması telefonLARın :D :D e71 iphone olmadığını biliyorum arkadaşım :D sende iyice öldürdün bizi :D :D :D ilgi alaka için tşk ederim yinede :D umarım kızmazsın :D

bu telefonda çift simkart yok sanırım..benim ihtiyacım özellikle çift simkart ta

7. Cbox

Cbox Doçent

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Benim kendi kullandığım Novia n5000 var.Çift hatlı,şarj çok uzun gidiyor,gayette sağlam taş gibi ama çin malı diye almayabilirsin.Zaten bende satmak istiyorum bi türlü satamadım....

8. aykut5855

aykut5855 Doçent

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Çarşıda bir kaç telefoncunun camında kocaman afiş yapmışlar dikkatimi çekti...
    %100 Türk Malı
    İPHONE M9 vs yazıyor bunların çakma olduğu tamamda gerçekten yerli malı mı bunlar yoksa çin malı mı ?

9. Ekrem Çukurca

Ekrem Çukurca Asistan

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Tahminim Çinli firmalarla anlaşmalı olarak Türkiye'ye getiriyorlar. Ya da Türkiye'de üretilen ucuz telefonlarda var. Onların yan ürünü olabilir. Aynı fabrika çıkışlı.

10. telpaisbad

telpaisbad Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Alacağınız Cep telefonun yaşadığınız şehirde bir servisinin olmasına dikkat ediniz. Yoksa kargo ile yolladığınız üründe çeşitli mağduriyetler yaşıyorsunuz. Kargo ile teslim aldığınız için arızalı ürünü tekrar tekrar yaptık diye size geri yolluyorlar. Ben kendim TELPA ile böyle bir sorun yaşadım. Aldığınız telefon arıza vermezse ama verirse yanarsınız. Zaten piyasada bir grup firma var ki bunlar sadece ithalatçı sattıkları ürünü asla tamir etmezler. Bir kaç büyükşehirde servis açarlar, onlar da göstermeliktir. Bu adresi kontrol edebilirsiniz:www.sikayetvar.com Sakın şikayetler yanındaki çözüldü yazılarına inanmayın bir şey falan çözülmüyor. Orada gördüğünüz şikayetlerin hepsi gerçek ve hepsi sonunda mağdur olmuş insanlar.

Sayfayı Paylaş