20 ocak 2008 - data center'in s*cmasi

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Hakkı Alkan

Administrator
Yönetici
Admin
Degerli uyeler,

Yaklasik 12 saattir sunucumuz offline idi. Nedeni, sunucumuzun bulundugu data center ile Turk Telekom arasindaki baglantinin kopmasiymis.

Biz yapmadik ama yine de bu kesinti icin sizlerden ozur dileriz.

Bu sure zarfinda SDN'siz bir 12 saatin ne demek oldugunu bu baslikta paylasabilirsiniz :)

Sizi online gordugumuze cok sevindik :)

RuNaL

Dekan
Onursal Üye
gecmiş olsun :)

bende başka pc den giriyordum, dedim sorun pc de sanırım, kötü şeyler düşünmeye başlamıştım pc hakkında :p

beyaz_golge

Asistan
SDN siz bir hayat, Alexsiz bir Fenerbahçe, Portakalsız bir portakal suyu, Google sız bir internet demektir. SDN siz kalan bir bilgisayarın ethernet kablolarından biri kopmuş demektir :)

Alengirli

Dekan
Düzelme haberini bağlı bulunduğum yoğun bakım ünitesinde öğrendim, hepimize geçmiş olsun. Üç kere kalp krizi geçirdim, hala düşündükçe fena oluyorum. Ömrümden ömür çalan site SDN.

fish

Profesör
özledim %(

bi boşluk hissetim :S

sdn ye giremedim diye bir sdn üyesi ile buluşayım bari dedim :D

buluştum ama gene dolmadı boşluk >X< :^)

sırf bunu dile getirmek için bu saatte online oldum o_O

iol99

Profesör
Uyudum :D Fena da olmadı yani Zzz.

SDNsiz çıldıran üyeler MSN toplantısı yaptılar, hepsinin merhabadan önceki ilk cümleleri "SDN'ye girebilen var mı?" oldu. Jengar'dan aldığımız duyumlar neticesinde data center'ın kullakları hacet gidermesi sırasında bol bol çınlatıldı :^)

Kendisi ishale bağladı heralde, bu saat oldu halen ara ara hacet gidermeye devam ediyor >X<

emelden

Dekan
Günaydın... Ohh bee SDN hayatta yeniden. :)

iol, sana o kadar dedim ara SDN ofisini sor diye ama dinlemedin beni. :D

amesfa

Dekan
Onursal Üye
İnternete girdim siteyi açamayınca bir teslik olduğunu anlayıp biraz müzik dinleyip bilgisayarı kapattım, durumu anlarsınız artık. ;)

hera17

Üyecik
herkeze gecmıs olsun hasar tespıt calısmaları yapıldımı merak edıyorum magdur kısılere nasıl bır yardım yapılacak....:)Ben halen daha baglanırken bıraz gucluk cekıyorum ılk baglanırken sıte bulunamadı dıyor tekrar dene dedıgımde ıse anca baglanabılıyorum

turoksin0

SDN Okuru
yeni tasarıma geçiyolardır dedi bi arkadaş bende tamam dedim kesin değişiyo tasarım :D

mila12

Dekan
Onursal Üye
Shiftdelete çekemiyolar böle ounlarla kapatmaya çalışıyolar :)

F-rekans

Profesör
Kafayı sıyırıyordum youtubeye bile giriyorum SDNye neden giremiyorum diye... OFFF...

JuLiuSiuS

Profesör
Hakan A. (beyaz_golge) dedi ki:
SDN siz bir hayat, Alexsiz bir Fenerbahçe, Portakalsız bir portakal suyu, Google sız bir internet demektir. SDN siz kalan bir bilgisayarın ethernet kablolarından biri kopmuş demektir :)
Katılıyorum bende kesintinin olduğunu görünce Gaziantep - FB maçını izledim :) 5 tane birbirinden güzel gol Alex'siz Fb olmadığı gibi SND'siz internetde olmuyor :(

hellmarch

Profesör
Elektrik kesintisi gibi oldu elektriksiz ev,sdn'siz internet olmuyor yahu =)

stat counter