2 Telefon arasında kaldım

Bu konuyu okuyanlar

iptal

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Yakın zamandır telefon araştırıyorum. Turkcell'den almaya kara verdim Htc one v alacaktım ama ayda 43 TL'den 1050 tl yapar telefonun normal fiyatı zaten 850 TL.

Şimdi Maximum karta almayı düşünüyorum. Ama 2 telefon arasında karasız kaldım ben.
sony ericsson xperia neo v
htc one v
sizce hangisini almalıyım ?

Telefonda yapacaklarım; internete girmek, internetten video izlemek, mesaj, konuşma ve oyun :D sanırım hepsi

SamsungGalaxyS3

Profesör
Reaksiyon puanı
0
@iptal sizin için ufak bir araştırma yaptıktan sonra ortaya çıkan sonuçları sizinle paylaşmak istedim
İşlemciQualcomm MSM8255 SnapdragonQualcomm MSM8255 Snapdragon
İşlemci hızı1 GHz1 GHz
RAM512 MB512 MB
Ekran KartıAdreno 205Adreno 205

gördügünüz gibi işlemci ve ekran kartları aynı
htc one v artıları
4gb dahili hafızası
bluetooth 4.0
ve hafifliği ve
son olarak eksilere değinmek gerekirse
htc nin bu serisinde 3g yok [ görüntülü konuşma ]radyo ve flash desteği yok buda benim gibi android kullanıcıları tarafından sıkıntılı bir durum demek

xperia neo v için artılar
flash desteği var
radyo var
ekran çözünürlügü biraz daha fazla
ve ekranı led htv one v gibi lcd degil

benim seçimim tabi xperia neo v den yana olurdu tasarım olarakda çok hoş :)
ve 2. bir husus ise ya mavi siyah rengini alın yada gri

tip not: ama sana tavsiyem
Sony Xperia U
Alman ;)

grasorn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sanırsam bu iki telefonda da gorillaglass yok dokunmatik bi telefonda ekranın önemi şüphesiz
bence bu yüzden çizilmeye daha dayanıklı ekranları da gözden geçirmelisiniz

K

Kayıtsız Üye

SDN Okuru
@iptal sizin için ufak bir araştırma yaptıktan sonra ortaya çıkan sonuçları sizinle paylaşmak istedim

htc one v artıları
4gb dahili hafızası
bluetooth 4.0
ve hafifliği ve
htc nin bu serisinde 3g yok [ görüntülü konuşma ]radyo ve flash desteği yok buda benim gibi android kullanıcıları tarafından sıkıntılı bir durum demek

htc one v adobe flash desteğine ve html5 desteğine sahip, fm radyo ve ücretsiz tunein internet radyosuyla birlikte geliyor. gorilla glass ekran korumasına sahip. dediğin gibi 3g görüntülü konuşma desteklemiyor, diğer 3g hizmetleri var. yanlış bilgilendirme yapıp almak isteyen arkadaşların kafasını karıştırıyoruz.

umur-akturk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İşlemciQualcomm MSM8255 SnapdragonQualcomm MSM8255 Snapdragon
İşlemci hızı1 GHz1 GHz
RAM512 MB512 MB
Ekran KartıAdreno 205Adreno 205

htc one v artıları
4gb dahili hafızası
bluetooth 4.0
ve hafifliği ve

xperia neo v için artılar
flash desteği var
radyo var
ekran çözünürlügü biraz daha fazla
ve ekranı led htv one v gibi lcd degil

htc one v adobe flash player ve html5 desteğine sahip, fm radyosu ve tunein ile birlikte geliyor.gorilla glass ekran korumasına da sahip.yanlış bilgilerle soru işaretleri oluşturuyoruz arkadaşlar. kaynak: kendi telefonum.
ayrıca konuyla ilgili birkaç ekleme neo v artı olarak ppi değeri 10 daha fazla, ama ekran olarak one v yi önde görüyorum çünkü tft led ekrana göre super lcd ekran için piksel yoğunluğu, renk, güneş ışığı vs daha önde diye biliyorum. ayrıca neo v 4 cm daha kalın. kamerası one v ye göre vasat ve en önemlisi yeni cihaz yeni yazılım. yardımcı olmuştur umarım.

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841
xperia neo v ye 4.1 Jelly Bean güncellemesi %99 gelir ama HTC nin güncellemelerle arası iyi değil bunuda göz önünde bulundur bence :)

grasorn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben delilsiz konuşmam arkadaşlar aşağı da linkler var tolga bey ilk incelemesinde one v de gorillaglass olmadığını ve telefonu dikkatli kullanmak gerektiğini söylüyor aşağıdaki videonun 5.dakikasından sonrasını izleyin(ki ben bu videodan sonra one v den soğumuştum)
ayrıca corning de sitesinde camın kullanıldığı ürünlere yer vermiş ki one v orada da yok
yinede bu telefonda gorillaglass varsa yanlış bilgilendirdiğim için özür dilerim ben bunların yalancısıyım
http://shiftdelete.net/htc-one-x-one-s-ve-one-v-on-inceleme-35452.html
http://www.corninggorillaglass.com/products-with-gorilla/full-products-list

umur-akturk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
incelemelerde eksiklikler olabilir.evet sdn incelemesi gorilla glass yok demişti çoğu incelemede de böyle ama ekran corning gorilla glass.
ayrıca inanmassanız
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_devices_with_Gorilla_Glass
http://www.engadget.com/2012/02/26/htc-one-v-unveiled-sense-4-0-on-ics-beats-audio-3-7-inch-wvga/ bu incelemede de yazıyor

ha burada da htc güncellenmemiş dikkat edersek one s ve one x de listede yok.

iptal

Doçent
Reaksiyon puanı
0
açıklamaları okudum. sanırım fiyat tan dolayı ve de flash desteginden dolayı sony'i alacağım. Hafıza önemli değil zaten hafıza kartı ile kullanacağım. Şimdi diğer sorum. internette video vs izleyebilirmiyim ? herhangi bir sorun olurmu sony de ?

SamsungGalaxyS3

Profesör
Reaksiyon puanı
0
açıklamaları okudum. sanırım fiyat tan dolayı ve de flash desteginden dolayı sony'i alacağım. Hafıza önemli değil zaten hafıza kartı ile kullanacağım. Şimdi diğer sorum. internette video vs izleyebilirmiyim ? herhangi bir sorun olurmu sony de ?
flash destediği olduğu için tarayıcısında rahat rahat gezinebildiğin gibi video ve film de izleye bilirsin :)

energyy

Asistan
Reaksiyon puanı
1
sony güzel bir tercih eminim pişman olmayacaksınız :)

ryodo

Doçent
Reaksiyon puanı
2
bence neo v değilde neo almalısın fiyatı hemen hemen aynı zaten

SamsungGalaxyS3

Profesör
Reaksiyon puanı
0

maxyy34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bence 100 lira fazla ver güvenli bir yerden al xperia'yı..