2. kez amoled yanığı para iadesi?

Bu konuyu okuyanlar

semih61

Profesör
Reaksiyon puanı
43
ekranda yine amoled yanığı oldu arkadaşlar telefonu aldıktan 2-3 ay sonra olmuştu garantiden ekranı değişmiştiler aradan 8-9 ay geçti yine oldu bugün farkettim.

tüketici haklarından telefonun iadesini isteyebilir miyim?

2.kez tekrarlanıyor ek olarak şarj girişi ve 3d dokunmatik yerinin hassasiyetide ayarlanmıyor gına geldi artık bu telefondan

ilk etapta ne yapılması gerekiyor servise versem ekranı değiştirip verecekler.ücret iadesi alabilmek için gerekli şartlar nelerdir

KNMX

Dekan
Reaksiyon puanı
3,747
Selam hocam. garantisi devam ediyor mu acaba? eğer devam etmiyorsa gene de başvurmanı öneririm.

semih61

Profesör
Reaksiyon puanı
43
Selam hocam. garantisi devam ediyor mu acaba? eğer devam etmiyorsa gene de başvurmanı öneririm.
garantisi devam ediyor ilk etapta ne yapmak gerekiyor şuanki sorun için garantiden ekran değişimi sağlanabilir ama ben iade istiyorum

KNMX

Dekan
Reaksiyon puanı
3,747
garantisi devam ediyor ilk etapta ne yapmak gerekiyor şuanki sorun için garantiden ekran değişimi sağlanabilir ama ben iade istiyorum
Cihazın nedir hocam? Servise gidip iste önce, tamam demezlerse başvurursun gerekli yerlere.

semih61

Profesör
Reaksiyon puanı
43
Cihazın nedir hocam? Servise gidip iste önce, tamam demezlerse başvurursun gerekli yerlere.
samsung galaxy s8+ başvururum ama boş yere uğraşmak istemem şartlarını bulamadım internetten garanti kapsamında iade diye