2 farklı ağrı kesici kullanmak?

Bu konuyu okuyanlar

whitequest

Asistan
Reaksiyon puanı
69
Yarın finalim var. Diş ağrım tuttu Ilk Önce minoset içtim 4 saat sonra ağrısı geçmiyince Aprol içtim, sakıncalı mı ? Başıma bir sey gelebilir mi ? Suanda endişelendim çunku Aprol ile farkli agri keisici ates dusurucu vb ilac kullanmayin yaziyormus recetesinde yeni fark ettim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Birisi bu konuya cevap yazana kadar sanırsam benim şimdiye çoktan ölmüş olmam lazımdı , o yüzden yan etki yada zehirlenme görülmedigini belirtmekte fayda var, tabi yarinki finalde ölmekten beter olacam o ayrı

Son düzenleme:

Commandate

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Yarın finalim var. Diş ağrım tuttu Ilk Önce minoset içtim 4 saat sonra ağrısı geçmiyince Aprol içtim, sakıncalı mı ? Başıma bir sey gelebilir mi ? Suanda endişelendim çunku Aprol ile farkli agri keisici ates dusurucu vb ilac kullanmayin yaziyormus recetesinde yeni fark ettim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Birisi bu konuya cevap yazana kadar sanırsam benim şimdiye çoktan ölmüş olmam lazımdı , o yüzden yan etki yada zehirlenme görülmedigini belirtmekte fayda var, tabi yarinki finalde ölmekten beter olacam o ayrı
Sıkıntı olmaz kardeşim 5 tane içtiğim olmuştur :))))))

Waddler

Müdavim
Reaksiyon puanı
612
bazı ilaçları birbirleriyle reaksinoyun mevcut bence içtiğiniz ilaçların prospektüsünü bi okuyun derim, etkiler geç gösterebilir kendini. bir de tabi 4 saat arayla yuttuğunuz için bence de bir şey olmazdır, bol su tüketin böbrekleriniz ağlamasın :D geçmiş olsun.

maviskiz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bu seferlik bir şey olmaması hiçbir zaman olmayacağı anlamına gelmez. sınavın bütünlemesine girersin olmadı bir daha alırsın ama bir daha dünyaya gelemezsin :) dikkatli olmakta yarar var :)