2. el telefon alırken note 9

Bu konuyu okuyanlar

efsanekimene

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar merhaba bir note 9 buldum. Sıfır ayarında dual simli exynoslu olan kayıtsız ve Sadece cihaz olarak 3100 liraya alınır mı sizce ve alınırsa bu telefonun donanımsal ve yazılımsal her şeyinin sağlam olduğunu nasıl test edebilirim teşekkürler. ayrıca kayıt işini düzgün bir şekilde halletmek ve şarj cihazı almak ne kadara mal olur. Değer mi?

efsanekimene

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
3100 çok ucuz değil mi ya kaliteli çakma falan çıkmasın ?
adam bu fiyata satmıyordu 3500 den satıyordu ancak paraya ihtiyacı var sanırım. Benim için telefonu elime aldığımda (ki kutusu vs olmadığı için de bu kadar ucuz) her şeyi çalışıyor mu, tüm özelliklerini nasıl kontrol ederim sorunsuz olduğunu önemli olan o. ona göre alalım yanlış olmasın diye size sorayım dedim :D

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
İmeil i sorgulat spot olabilir

Jubei

Müdavim
Reaksiyon puanı
477
Arkadaşlar merhaba bir note 9 buldum. Sıfır ayarında dual simli exynoslu olan kayıtsız ve Sadece cihaz olarak 3100 liraya alınır mı sizce ve alınırsa bu telefonun donanımsal ve yazılımsal her şeyinin sağlam olduğunu nasıl test edebilirim teşekkürler. ayrıca kayıt işini düzgün bir şekilde halletmek ve şarj cihazı almak ne kadara mal olur. Değer mi?
Kutu yok, fatura büyük ihtimalle yok, 3100 TL + neredeyse 650 TL kayıt harcı = 3750 TL bilemedim son karar sizin ancak çok şüpheli göründü, çok iyi araştırın lütfen, sonra mağdur olmayın.