2. El oto ekspertiz Servisi

Bu konuyu okuyanlar

Oto Ekspertiz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Araç almak için biriktirdiğiniz paraları, hasarlı araçlara yatırarak zarar etmek istemiyorsanız sizin de kesinlikle araba expertiz hizmetlerinde yararlanmanız gerekir. Çünkü oto expertiz hizmetlerinde artık cihazlı ve makineli, teknolojik cihazlar kullanılmaktadır. Bilgisayar teknolojisi ile yapılan araç incelemelerinde hiçbir ayrıntı kaçmadan yakalanmaktadır. Örneğin, öyle profesyonel şekilde yapılan araç boyama yöntemleri vardır ki, araca sonradan boya yapıldığı çıplak gözle anlaşılamamaktadır. Fakat bu cihaz ile uygulama yapıldığında tüm boya farkları meydana çıkmaktadır. İkinci anlaşılmayan durum ise parça değişimleridir.

Oto ekspertiz

Ahmet1864

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba. Ben Adana da Oto Expertiz işi yapıyorum. yukarıda belirtildiği gibi artık daha elektronik donanımlar ile bu işlemleri daha sağlıklı yapabilir duruma geldik. Ancak piyasada klon denilen sahte cihazlara dikkat etmenizi öneririm. Bende Autel marka bir cihaz kullanıyorum. çok da detaylı inceleme yapabiliyorum. Gerçek km bilgisinden daha önceki arızalarına kadar. O yüzden ister firma sahibi olun isterse araç kullanıcısı. Bu tarz işlemlerin hangi cihazla yapıldığına dikkat etmenizi öneririm.