2. El Bilgisayar Alacağım Yardım

Bu konuyu okuyanlar

invoker55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Geçen günlerde yaklaşık 3 - 5 gün önce bir konu açmıştım bilgisayarım Dota2 yi kaldırmıyordu bu yüzden yükseltmek istemiştim ama yükseltmenin işe yaramıyacağını söylemişlerdi yeni bir sistem kurmak daha iyi bir fikir dediler yeni bir sistem alacak kadar param olmadığı için bende Dota 2 yi kaldıracak 2. el bir bilgisayar almaya karar verdim. Dota 2 CS:GO gibi oyunları kaldırması yeterli yeni çıkan oyunları oynamama gerek yok bu oyunlarda iyi performans veren bir bilgisayar araştırdım aklımda bir tane ilan var 2 . değerlendirmenizi istiyorum teşekkürler
PC İLANI : Tertemiz Oyun Makinası - Toplama Masaüstü Modeller İlanları sahibinden.com'da - 218378173
OYNAMAK İSTEDİĞİM OYUN GEREKSİNİMLERİ :
DotA 2 Minimum Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Windows® 7 / Vista / Vista64 / XP
İşlemci: Pentium 4 3.0GHz
Hafıza: 1 GB - XP / 2GB - Vista
Ekran kartı: 128 MB DirectX 9 destekli, Shader model 2.0. ATI X800, NVidia 6600 veya daha iyisi

Sabit disk: En az 2.5 GB boş alan
Ses: DirectX 9.0c destekli ses kartı

DotA 2 Önerilen Sistem Gereksinimleri:

İşletim sistemi: Windows® 7 / Vista / Vista64 / XP
İşlemci: Intel core 2 duo 2.4GHz
Hafıza: 1 GB for XP / 2GB for Vista
Ekran kartı: DirectX 9 destekli Shader model 3.0. NVidia 7600, ATI X1600 veya daha iyisi

Sabit Disk: En az 2.5 GB boş alan
Ses: DirectX 9.0c destekli ses kartı

500-600 civarında bir bütcem var 2. el bir bilgiyasar alıcağım bundan daha uygun olan bilgisayarlarda olabilir samsunda yaşadığım için sadece samsun içi ilanları değerlendirebilirim başka bir ilan bulursanız oda olabilir