2 Ekran kartım var ve 1 tanesini seçmek istiyorum

Bu konuyu okuyanlar

ulkenk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Öncelikle shiftdelete forumuna ve kullanıcılarına teşekkür ederim sizin sayenizde sorunlarıma çözümler buluyorum.

Evet, 2 tane ekran kartım var AMD Radeon HD 7500/7600 series ve Intel(R) HD Graphics 3000 sorularım şunlar;

- Ben bu 2 ekran kartını aynı anda kullanarak mı oyunlarda performans alıyorum yoksa sadece 1 tanesinimi kullanıyorum?

- Eğer 1 ekran kartını kullanabiliyorsam (gözlemlerime göre sanırsam Intel kullanıyorum) diğerini nasıl kullanabilirim? (Tabiki daha yüksek performans vericek ise)

Ayrıca bu konu hakkında öncedende bir yardım istemiştim fakat çözüm bulamamıştım. O zaman AMD ekran kartı çalışmıyordu şu anda ikiside çalışır vaziyette. Önceki konumda ekran görüntülerini görebilirsiniz (2 Ekran kartından 1 tanesi çalışmıyor. Pek bilgili değilim).

Ve anlayabileceğiniz gibi bu işlerden hiç anlamıyorum birazdaha açık dil ile anlatırsanız çoook sevinirim :D

İyi forumlar

kahin598

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
radeon crimson indir kendi sitesinden kurduktan sonra masaüstü sağtıkla radeon ayarlarına tıkla oynamak istediğin oyunu seç oyun AMD ile açılacaktır umarım faydalı olur