2.800 TL' ye Telefon Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

TeknoBoss32

Müdavim
Reaksiyon puanı
494
huawei çok mu kötü şuan ace 2 kullanıyorum telefonum yok 2 max 3 gün içinde almam lazım
u11 5.5 inç gayet büyük bir ekran boyutu.kamera olarak,performans 0larak,batarya olarak daha kötü.ondan daha ucuza op5 var.yine 5.5 inç.performans ve pil olarak iki cihazı da tokatlar.tek eksiği su geçirmeme

atakankclk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kötü değil mutlu da olursun. Aslıdna düşündüm de alabilirsin fakat 5T'yi bekle yinede U11 bence mate 9'dan daha iyi
teşekkür ederim hocam gerçekten çok yardımcıda oldunuz ama bekleyemem öğrenci olduğum için whatsapp tan falan notları almam gerekıyor o yüzden bu hafta içerisinde telefon elimde olsun ki geri kalmıyım :)
--- Gönderi Güncellendi ---
u11 5.5 inç gayet büyük bir ekran boyutu.kamera olarak,performans 0larak,batarya olarak daha kötü.ondan daha ucuza op5 var.yine 5.5 inç.performans ve pil olarak iki cihazı da tokatlar.tek eksiği su geçirmeme
ekran gövde oranı çok düşük hocam u11 in birazdaha büyük olsa ve ya çerçeveler az olsa kesinlikle alırdım.
huawei mate 9 da burn-in denen sıkıntı varmış sanırım bu nedir ?

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,350
Mate 9'un kendisi ümitsiz vaka telefon soba gibi ısınıyor

M

Murat Burç

SDN Okuru
teşekkür ederim hocam gerçekten çok yardımcıda oldunuz ama bekleyemem öğrenci olduğum için whatsapp tan falan notları almam gerekıyor o yüzden bu hafta içerisinde telefon elimde olsun ki geri kalmıyım :)

ekran gövde oranı çok düşük hocam u11 in birazdaha büyük olsa ve ya çerçeveler az olsa kesinlikle alırdım.
Nerede yazıyor? IPS ekran Burn-in olmaz ki onlarda

Nerede yazıyor? IPS ekran Burn-in olmaz ki onlarda

atakankclk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Little Finger

Asistan
Reaksiyon puanı
19
hepsiburada da bir yorumda yazıyor hocam.

ısınma çok öenmli değil g3 den alışığım öenmli olan pil performansı 1 gün çıkarsın yeter

Mate 9 iyi bir seçim olur.Ben de sizin gibi garantiye önem veren biriyim o yüzden ithalatçı garantili telefonlara sıcak bakmıyorum.Mate 9 iyi ancak bütçeyi biraz arttırırsanız veya biraz daha beklerseniz s8 alabilirsiniz.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,989
U11 kıyasla Mate9 almak üzücü.Bir de müzik dinlemeye önem vermişsiniz halbuki.

atakankclk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
U11 kıyasla Mate9 almak üzücü.Bir de müzik dinlemeye önem vermişsiniz halbuki.
özellik bakımından htc daha iyi fakat ekranı küçük gibi geldi bana oyun oynayacağım için büyük ekran daha iyi olur diye düşünüyorum

atakankclk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
htc u11 almaya karar verdim yarın buradaki telefonculara fiyat sorucam cok fiyat farkı olursa hepsiburada dan alıcam sorum olucak tenefüslerde ve öğlen arasında oyun oynsam sarjı yeter mi eve gelince de biraz kalır mı aksam sarja koyarım zaten ve gerçekten teşekkür ederim

M

Murat Burç

SDN Okuru
htc u11 almaya karar verdim yarın buradaki telefonculara fiyat sorucam cok fiyat farkı olursa hepsiburada dan alıcam sorum olucak tenefüslerde ve öğlen arasında oyun oynsam sarjı yeter mi eve gelince de biraz kalır mı aksam sarja koyarım zaten ve gerçekten teşekkür ederim
Aktif kullanımda Mate 9 ne verecekes ona yakın birşeyler verir.
SEnin senaryonda yeterli olur diye düşünüyorum.

Little Finger

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Benim sana tavsiyem op5 olur.İnternetten batarya testlerini izleyebilirsin hem öğrenci adamsın kalan parayı harcarsın :)

atakankclk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
teşekkür ederim
Aktif kullanımda Mate 9 ne verecekes ona yakın birşeyler verir.
SEnin senaryonda yeterli olur diye düşünüyorum.
Okul bitene kadar çıkarır.
teşekkür ederim
Benim sana tavsiyem op5 olur.İnternetten batarya testlerini izleyebilirsin hem öğrenci adamsın kalan parayı harcarsın :)
yok hocam op5 istemiyorum ama teşekkür ederim
htc u11 kaç sene daha güncelleme alır peki

M

Murat Burç

SDN Okuru
teşekkür ederim

teşekkür ederim

yok hocam op5 istemiyorum ama teşekkür ederim
htc u11 kaç sene daha güncelleme alır peki
U11'e güncelleme garantisi veriyordu 3-4 sene mi ne nette araştır.