2.500 TL Değerinde Telefon Tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

xmonte

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Slm Arkadaşlar;

Telefon tavsiyesine ihtiyacım var. Bütçe 2.500 tl. Eğer değer diyorsanız bir miktar daha çıkabilirim.

Aklımdakiler ise Samsung S7 , Sony XZ, HTC 10. Düşük olasılık olarak ise Iphone 6

Çok kararsızım arkadaşlar. Destek rica ederim. Beklentim klasik şeyler.

Dayanıklılık, Uzun batarya süresi, Güncellenme desteği, Ön ve arka Kamera, Ses kalitesi ve tasarım şıklığı

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,317
Forum Kuralları

• Başlık ve mesaj içeriği Türkçe yazım kurallarına uygun olmalıdır. Başlıklar büyük harfle başlamalıdır ve mesaj içeriğinin tamamı büyük ya da küçük harf olmamalıdır. "Örnek Başlık" ya da "Örnek başlık" şeklinde yazılabilir.

...Görkem...

Profesör
Reaksiyon puanı
779
Slm Arkadaşlar;

Telefon tavsiyesine ihtiyacım var. Bütçe 2.500 tl. Eğer değer diyorsanız bir miktar daha çıkabilirim.

Aklımdakiler ise Samsung S7 , Sony XZ, HTC 10. Düşük olasılık olarak ise Iphone 6

Dayanıklılık, Uzun batarya süresi, Güncellenme desteği, Ön ve arka Kamera, Ses kalitesi ve tasarım şıklığı

Merhaba,

Listenizdeki urunlerin hepsi basarili modeller. Iphone 6 dusunmeyin. Kipa'da, hepsiburada'da 2500- 2600 tl'ye iphone 6s 32gb var.

Beklentilerinizi goz onunde bulundurusak size en uygun htc10 modeli oluyor. Batarya suresi gunu cikariyor normal kullanimda, guncelleme destegi konusunda hizli firmalardan biri htc, piyasanin en iyi on kamerasina sahip, en iyi ses performansina sahip, arka kamera performansida iyi, kasa malzemesi oldukca dayanikli, tasarim konusu zevkler ve renklere girdigi icin orasi size kalmis.

HTC 10 Fiyatı, Taksit Seçenekleri ile Satın Al

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Iphone 6, Iphone 6S Plus veya Iphone olmazsa dediklerinizden Samsung S7

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
Slm Arkadaşlar;

batarya da hepsi benzer iphone hariç , güncellemede keza iphone daha üstün diğerleri aynı terane ,ön kamera da xz ve htc 10 arka da s7 , ses kalitesi htc 10 şıklık göreceli ama ben s7 diyorum yani tercih senin...

xmonte

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Yardımlarınız için tşk ederim.

nuclearmoonrise

Doçent
Reaksiyon puanı
181
Ses kalitesi diyorsan s7 falan yaklaşma, direk htc 10