2.000TL bandın da telefon

Bu konuyu okuyanlar

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Fiyatına göre gayet iyi kamera performansı sunuyor bence.a50 redmi note 7 den iyi demedim o fiyat bandında iyi bir cihaz ve arkadaş samsungla devam etmek istiyorsa iyi bir secenek

Biz zaten redmi note 7 yazdık arkadaşlarla siz a50 yazmışsanız redmi note 7'den daha iyi olduğunu düşünüyorsunuzdur belki, ona istinaden yazdım sonuçta arkadaşa öneri sunuyoruz daha iyisi varken yüksek fiyatlı olan neden önerilsinki? Biz burda markalardan bağımsız önerilerde bulunuyoruz. ;)

EmreGndmr

Doçent
Reaksiyon puanı
686
ben genel konuştum ve tabiki elektronik ürünleri hepsiburada gibi yerlerden almak daha mantıklı vatan ve mediamarkt çok kazıkçı
Ucuza satan teknomarket görmedim zaten ben sizin bildiğiniz varmı?(zaten Teknosa dışında seçenek kalmadı ama :D)

emregokdal46

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Biz zaten redmi note 7 yazdık arkadaşlarla siz a50 yazmışsanız redmi note 7'den daha iyi olduğunu düşünüyorsunuzdur belki, ona istinaden yazdım sonuçta arkadaşa öneri sunuyoruz daha iyisi varken yüksek fiyatlı olan neden önerilsinki? Biz burda markalardan bağımsız önerilerde bulunuyoruz. ;)
Anladım Kardeşim eyvallah sadece samsungla devam etmek isterse a50 iyi bir secenek

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Ucuza satan teknomarket görmedim zaten ben sizin bildiğiniz varmı?(zaten Teknosa dışında seçenek kalmadı ama :D)
Teknosa da çok kazıkçı 162 tl olan mi band 3'ü 250 tl'ye kitliyorlar bana Teknosa dışında seçenek kalmadı deme

Emre Yağız

Asistan
Reaksiyon puanı
36
Redmi note 7
Mesaj otomatik birleştirildi:

Buradan al redmi note 7 yi

Xiaomi Redmi Note 7 64 GB (Xiaomi Türkiye Garantili) Fiyatı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sizlere önerim telefonunuzu vodafone, turkcell, vatan, teksona gibi yerlerden değil de hepsiburada dan alın daha hesaplı ve güvenlik açısından da bir sıkıntısı yok