1800 TL telefon tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

-Master

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Max 1800 tl bütçem var.

Düşündüğüm modeller;
-Samsung Galaxy Note 4
-Samsung Galaxy A7 (2016)
-Lg G4

Benim için pil , ısınma ve kasma olmaması çok önemli.
Tasarımda biraz önemli. Güncelleme vs. Önemli degil. Arayüz güzel olsun yeterli

&Samsung Galaxy Note 4 kamera , s-pen ve işlemciden ve birde ekran çözünürlüğü nden seçmeyi dusunuyorum ama plastik kasa hiç hoşuma gitmedi.

&Samsung Galaxy A710 tasarım , metal kasa ve pil bakımından çok hoşuma gitti.

&LG G4 ise tavsiye ustune düşünüyorum ama arayüz güzel değil. Pek artisini göremedim.

Almayı düşündüğüm tasarım , ve pil den kaynaklı a710 ama s-pen ve ekrandan dolayı da Note 4 arasında kaldım.

S-pen benim için gerekli bir şey ama plastik kasası hiç güzel görünmüyor ve pili daha kötü.

Drogba39

Müdavim
Reaksiyon puanı
381
Kasma olmamasını istiyorsan Note 4 veya G4'e yönelmelisin. Batarya konusunda G4 iyi olmadığı için Note 4 almanı tavsiye ederim.

emirsacu

Asistan
Reaksiyon puanı
16
Note 4 iyi bir seçim olabilir.
ama, siz tasarımı beğenmediyseniz A7'de iyi bir çözüm olabilir.
A7'nin bataryasıda iyi, tasarımıda iyi.

...Görkem...

Müdavim
Reaksiyon puanı
779
Max 1800 tl bütçem var.

Düşündüğüm modeller;
-Samsung Galaxy Note 4
-Samsung Galaxy A7 (2016)
-Lg G4

Benim için pil , ısınma ve kasma olmaması çok önemli.
Tasarımda biraz önemli. Güncelleme vs. Önemli degil. Arayüz güzel olsun yeterli

&Samsung Galaxy Note 4 kamera , s-pen ve işlemciden ve birde ekran çözünürlüğü nden seçmeyi dusunuyorum ama plastik kasa hiç hoşuma gitmedi.

&Samsung Galaxy A710 tasarım , metal kasa ve pil bakımından çok hoşuma gitti.

&LG G4 ise tavsiye ustune düşünüyorum ama arayüz güzel değil. Pek artisini göremedim.

Almayı düşündüğüm tasarım , ve pil den kaynaklı a710 ama s-pen ve ekrandan dolayı da Note 4 arasında kaldım.

S-pen benim için gerekli bir şey ama plastik kasası hiç güzel görünmüyor ve pili daha kötü.

Merhaba,

Samsung a7 2016 modelini tavsiye etmem. Urunun kasa malzeme kalitesi, kamerasi, pil suresi basarili fakat islemcisi kotu. Performans olarak ilerde sizi uzer. Gundelik kullanimda bile kasmalar, donmalar yasatabilcek bir model. Ust duzey oyun performansi ise cok basarisiz. Bence bu modeli kafanizdan silin.

Samsung note 4,

Bu fiyat bandinda her konuda beklentileri karsilayan bir telefon. Performans deseniz exynos 5433 guclu bir islemci. Oyleki cikmasinin uzerinden ne kadar zaman gecti birakin kasma donmalari suanki ust duzey oyunlarin hepsini sorunsuz oynatiyor. Kamera konusunda da cok basarili bir urun. Pil suresi bence iyi. G
Sabah 8 de %100 iken gundelik stabdart kullanim ile aksam 7-8'e kadar goturuyor. Zaten 24 saat aktif kullanimi goren cihaz cok yok piyasada. Yani gun icinde bir kez sarj etsen yeterli tum gun icin. Aytica hizli sarj oldugu icinde 40 dk %60 sarj oluyor. Yani sarj etmek eziyet degil. Kasa malzeme kalitesine gelicek olursak. Urunun sadece arka kapagi plastik. Cerceveler aluminyum on taraf gorilla glass 4 cam. Ayrica arka kapak ucuz plastik degil deri kaplama hissi veriyor. Guzel bir plastik yani. Guzel bir kasa malzemesi var yani o konuda iyidir note 4.

Lg g4,

Sd808 islemci ile note 4 ile gundelik kullanimda ayni performansi veriyor. Fakat ust seviye oyunlarda bir puan geride kalir. Ekrani cok iyi. Kamerasi cok iyi. Pil perforansi pek iyi degil. Kasa malzemesi de komple plastik eger alirsan da arka kapak deri. Bu arada arka kapak cok cabuk deforme oluyor deri olanlarda. Bence bu cihazi 1800 tl'ye almaktansa itlataci garantili al onlar da 1200 - 1400 tl arasi.

Tavsiye,

Bu fiyat bandinda 3 telefon oneriyorum;

1- Sahibinden'e bak. Esnaf telefoncular 1700-1800 tl'ye sifir 2 yil sony garantili sony xperia z5 satiyor. Z5 modelini tavsiye ederim bu fiyat bandinda.

2- Samsubg note 4, zaten yukarda note 4 ile ilgili konustuk..

3- Ikinci el samsung note 5. Az kullanilmis temiz samsung garantili note 5'ler var bu fiyat bandinda. Eger ikinci ele sicak bakiyorsan kesinlikle note 5 al. Yok ben ikinci el dusunmuyorum dersen o zaman sony xperia z5 veya samsung note 4. Ikiside on numara cihazlar. Tasarim zevkine gore sen kararini ver.

Ama ikinci el temiz note 5'ler bi bak cok guzel cihaz.