1800 - 2000 TL Arası Telefon Önerisi?

Bu konuyu okuyanlar

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Önerim Redmi Note 8 Pro bu ay içindeki indirim günlerinde 2000 görür
4 yıldır İPhone 5 kullanan dayıma RN8 Pro önerdim az kalsın A50 alacaktı bütün aileyi Xiaomi'ye geçirecem yemin ediyorum bu arada reis benim telefon bu ay içerisinde alınıyor eğer BF günü Mİ9T'nin fiyatında değişiklik olmazsa ablam kredi çekip alacak bende şimdilik durumlar böyle

Cvnmrt

Dekan
Reaksiyon puanı
3,942
4 yıldır İPhone 5 kullanan dayıma RN8 Pro önerdim az kalsın A50 alacaktı bütün aileyi Xiaomi'ye geçirecem yemin ediyorum bu arada reis benim telefon bu ay içerisinde alınıyor eğer BF günü Mİ9T'nin fiyatında değişiklik olmazsa ablam kredi çekip alacak bende şimdilik durumlar böyle
Hayırlı olsun reis benim de 11.11 de alınacak
Mesaj otomatik birleştirildi:

Xiaomi'nin seni Türkiye sorumlusu olarak işe alması lazım ?

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
İkinci el cihaz almıyacağız sıfır olacak. Teşekkürler.

Mi 9lite alın performansı babanızı uzun yıllar üzmez kullanıcıları video ses kalitesi gibi xiaomi'nin kanser bazı noktalarının bu cihazda düzeltildiğini söylüyor. Onun dışında ekran dahil her yönden çok başarılı.