Haber 18 yaşındaki Melek Şahinoğlu, evli Pakistanlı'ya kaçtı: 3 gün eşiyle, 4 gün benimle olacak

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

James Howlett

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,286
Fulya ile Umudum olsun programında yaşanan bir olay tartışma konusu oldu. 18 yaşındaki Melek Şahinoğlu, 4 çocuklu Pakistanlı'ya kaçtı. Şahinoğlu'nun sözleri programa damgasını vurdu: "4 gün benimle, 3 gün eşiyle olacak. Eşinden de rıza aldım. Dinimiz 4 kadınla evlenmeye izin veriyor, Pakistan'da da serbest."

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,066
Ne değişik insanlar var ya.

Veya bu programlarda senaryo flan mı yazıyorlar acaba ! Bu kadar da bir insan saf veya cahil olmamalı. Diyecektim ama Pakistanlının DÖVİZ PROSU varmış :) Mesele anlaşıldı. Yoksa 18 yaşında bir kız aşkından kaçıyor mu sandınız !

Geçen de gene bu programla ilgili bir haber vardı. Kadın boşanırken çocuklarının velayeti karşılığında göğüslerini yaptırtma şartı koymuş :( Yani 2 çocuğunu 2 silikon karşılığın veriyor ne günlere kaldık... ( 1 çocuğu daha varmış onun içinde Ev karşılığında verecem diyor :( )

serj

chemicals
Reaksiyon puanı
2,920
Dinler yasaklansın bence. Ne kadar sapıklık olsun ırkçılık olsun hep bunlardan hep. Neyse, zaten 100 sene sonraya ya Dünya yok olacak ya da herkes robot falan olur herhalde. Dinlerin bir önemi kalmaz bile 20 sene sonra.

Bu harbiden dinde var mı acaba?

Son düzenleme:

Nixadz

Asistan
Reaksiyon puanı
63
Dinler yasaklansın bence. Ne kadar sapıklık olsun ırkçılık olsun hep bunlardan hep. Neyse, zaten 100 sene sonraya ya Dünya yok olacak ya da herkes robot falan olur herhalde. Dinlerin bir önemi kalmaz bile 20 sene sonra.

Saçma kişilerin yaptığı saçma şeyleri din adı altında yapmasıyla dinlerinin yasaklanması gerekmiyor.Yüzyıllarca önemini itirmeyen dinlerin 20 yıl sonra önemini itireceğini düşünmüyorum.

ember_moon7

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,177
Fulya ile Umudum olsun programında yaşanan bir olay tartışma konusu oldu. 18 yaşındaki Melek Şahinoğlu, 4 çocuklu Pakistanlı'ya kaçtı. Şahinoğlu'nun sözleri programa damgasını vurdu: "4 gün benimle, 3 gün eşiyle olacak. Eşinden de rıza aldım. Dinimiz 4 kadınla evlenmeye izin veriyor, Pakistan'da da serbest."

Millet harbiden kafayı sıyırmış..

MG4446

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,311

Allahın emirleri mi yasaklansın? Dini kullanarak saçma sapan şeyler yapanlar yüzünden dini kötülemenin bir manası yok

serj

chemicals
Reaksiyon puanı
2,920
Saçma kişilerin yaptığı saçma şeyleri din adı altında yapmasıyla dinlerinin yasaklanması gerekmiyor.Yüzyıllarca önemini itirmeyen dinlerin 20 yıl sonra önemini itireceğini düşünmüyorum.
Allahın emirleri mi yasaklansın? Dini kullanarak saçma sapan şeyler yapanlar yüzünden dini kötülemenin bir manası yok
İkinizin de söylediği gibi. Din sadece kullanılmak için uydurulmuş bir şey. İsteyen istediğini yaşasın fakat her sapıklığa da din denilmez.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...