18 yaş altı banka&kredi kartı nasıl alınır?

Bu konuyu okuyanlar

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,194
Herhangi bi banka şubesine git banka kartı istediğini söyle direkt çıkartıyolar zaten.
Kredi kartı için aynı şeyi söyleyemem fazla bi bilgim yok.

omersezgin.html

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İkisi için de aslında velin gerekiyor. Fakat işler kredi kartında biraz değişiyor. Eğer banka kartı çıkartacaksan velinle birlikte rahatça çıkartabilirsin. Fakat kredi kartı için durum şöyle: velinin o bankadan kartı bulunması lazım ve senin adına bir "ek kart" çıkartılması lazım ki kredi kartı olarak kullanabilesin. :)

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,350
18 yaş altı insanlara banka kartı çıkartılmaz onun yerine İnial Kart kullanabilirsin neredeyse aynı görevi yapıyorlar tek farkları inial kartta borç yok faiz yok

omersezgin.html

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
18 yaş altı insanlara banka kartı çıkartılmaz onun yerine İnial Kart kullanabilirsin neredeyse aynı görevi yapıyorlar tek farkları inial kartta borç yok faiz yok
Emin misiniz? Şu an Halkbank’ın Parafast Banka Kartı’nı kullanıyorum. 18 yaşından küçüğüm.

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,350
Emin misiniz? Şu an Halkbank’ın Parafast Banka Kartı’nı kullanıyorum. 18 yaşından küçüğüm.

Bu olasılık dışı
--- Gönderi Güncellendi ---
Peki ya ne zamandır kullanıyorsunuz? Anayasa değişikliği olduysa onu ben bilemem

omersezgin.html

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu olasılık dışı
--- Gönderi Güncellendi ---
Peki ya ne zamandır kullanıyorsunuz? Anayasa değişikliği olduysa onu ben bilemem
Bu yaz aldım fakat bir çok bankanın desteği var buna. Vakıfbank olsun, Akbank olsun, İşbankası olsun... Sadece biraz araştırma yapmak yeterli. Anayasal bir değişiklik olmadı diye biliyorum.