18 yaş altı apple garanti

Bu konuyu okuyanlar

bahadir3234

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
arkadaşlar iphone 5s im mavi ekran hatası verdi. Durduk yere mavi ekran verdi ve sürekli olarak hiç durmadan yeniden başlıyor(apple logosu mavi ekran apple logosu mavi ekran) hart reset yaptım olmadı en sonunda itunes den yapayım dedim ios 11 e güncelleyeyim dedim olmadı sıfırlayayım dedim bu sefer itunes ekranında kaldı cihazım.ben randevusuz apple store a gitcem.18 yaşından küçük oldugum için(17) işlem yapmazlar mı ? Kimlik falan soruyorlar mı

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
arkadaşlar iphone 5s im mavi ekran hatası verdi. Durduk yere mavi ekran verdi ve sürekli olarak hiç durmadan yeniden başlıyor(apple logosu mavi ekran apple logosu mavi ekran) hart reset yaptım olmadı en sonunda itunes den yapayım dedim ios 11 e güncelleyeyim dedim olmadı sıfırlayayım dedim bu sefer itunes ekranında kaldı cihazım.ben randevusuz apple store a gitcem.18 yaşından küçük oldugum için(17) işlem yapmazlar mı ? Kimlik falan soruyorlar mı
Yaşa değil garantisi varmı diye bakıyorlar sorun olmaz sanırım ben o yaşlarda 7610 vermiştim servise sorun olmamıştı yine aileden biri ile götür istersen

Ayberk45

Asistan
Reaksiyon puanı
88
Sorun olmaz

bahadir3234

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
babamla birlikte gittim.sıvı teması olmayan cihazıma sıvı teması denildi ve ücretsiz değişim sunuldu.ne yapacağım bilmiyorum.ios 11 e güncellerken mavi ekran verdi ve sürekli yeniden basladı en sonunda İtunes ekranında kaldı.cihaz daha 1 senelik çöp oldu

Son mesajlar