170 tlye oyuncu kulaklığı önerisi

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Burdurlu94

Asistan
170-180 tl arasında alabilceğim oyuncu kulaklıklarını atarsanız sevinirim ve james donkey 711 kulaklık sizce alınabilir mi?

Utku Cabir

Ben Sana Doyamadım ATAM! Doysun kara topraklar...
Yönetici
Moderatör
O bütçede Rampage ya da Bloody'e yönel. Diğerlerine bakma. Rampage bile sadece servis kısmı iyi olduğu için yazdım. O da alınacak gibi değil yoksa.

Burdurlu94

Asistan
Ya 2 kulaklığım var almıcam oyuncu kulaklığı vazgeçtim o parayla mouse klavye daha iyi alıcam

NousrAX

Asistan
Gamemax FHP G1420B. Eğer büyük olması çok sıkıntı değilse bunu öneririm. Mikrofon ve ses kalitesi gerçekten güzel. Oyun, şarkı, film hepsi için birebir. Ben kendim 1 yıldan fazladır kullanıyorum. Herhangi bir sıkıntısi olmadı bana. Yaşadığım şehirler genel olarak soğuk yerler olduğu için hiç terleme yapmadı ama Antalya'da falan yaşıyorsan bilmiyorum.

Burdurlu94

Asistan
Yani biraz uçuk son zamanlarda fiyatlar o yüzden oyuncu kulaklığını uzun bir süre kenara iticem 2 kulaklığım biri beats ep diğeri eski olan c100s şu anlık ciddi olarak gereksiz görüyorum şu anlık çünkü pubg oynadığım pek yok

Emir Aydın

Profesör
Rampage Styles kullanıyorum,yaklaşık 4-5 saat kafamda durmasına rağmen hiç ağrı yapmıyor,bass boosted şarkı manyağıyımdır,bass performansı beni oldukça tatmin etti.CSGO da da kesinlikle üzmüyor.
Alternatif olarak bu bütçede SN R7 Mesh Plus da güzel kulaklıktır.

stat counter