1600 TL Bütçeye Göre Hangi Telefonu Tavsiye Edersiniz ?

Bu konuyu okuyanlar

Kadem Duzcan

Asistan
Reaksiyon puanı
5
arkadaşlar yeni telefon alıcam
youtubede video izlerim
asphalt 8 gibi oyunlar oynarım
sosyal medyada takılırım
günün 6 saatini telefonda geçiririm
bütçe 1600 tl
NOT: telefonu operatörden alıcam o yüzden xiaomi mi5 demeyin reeder p10sde demeyin teşekkürler

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
arkadaşlar yeni telefon alıcam
youtubede video izlerim
asphalt 8 gibi oyunlar oynarım
sosyal medyada takılırım
günün 6 saatini telefonda geçiririm
bütçe 1600 tl
NOT: telefonu operatörden alıcam o yüzden xiaomi mi5 demeyin reeder p10sde demeyin teşekkürler
operatör fiyatları kazık oluyor oradan neden alıyorsun bu 1.si 2.si ise taksit geliyor az daha bekle öyle al...illa alacaksan bu fiyattaki telefonları sayda operatör'deki leri öyle söyleyelim...

M

Murat Burç

SDN Okuru
Note 4 diyecem ama 1900 tl
Ayrıca migrosta ithalatçı gt var 1800 e değerlendirebilirsin

Kadem Duzcan

Asistan
Reaksiyon puanı
5
operatör fiyatları kazık oluyor oradan neden alıyorsun bu 1.si 2.si ise taksit geliyor az daha bekle öyle al...illa alacaksan bu fiyattaki telefonları sayda operatör'deki leri öyle söyleyelim...
Abi ben kurban bayramında alıcam
O zamana gelirmi
Gelirse ne aliyim

tabakoglusadik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
rastgele kardeşim bende senin ile aynı durumdayım şuan bende 3 telefon sıraladım senin ile aynı şeyleri istiyor gibi birşeyim huawei p9 var bunun fiyatı biraz yüksek huawei mate 8 ve gm 5 plus en uygunu bu zaten bende bunu almayı düşünüyorum.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Kardeş en uygun seçenek ithalatçı g5 hem ömrü uzun hemde uygun fiyatlı şarjı iyi gidiyor olmadı hızlı şarjla hemen doldurursun çok uygun fiyatı var gidip migrostan elden alabilirsin ayrıca 1800 tl ye kredi kartına taksitle ödersin

Kadem Duzcan

Asistan
Reaksiyon puanı
5
rastgele kardeşim bende senin ile aynı durumdayım şuan bende 3 telefon sıraladım senin ile aynı şeyleri istiyor gibi birşeyim huawei p9 var bunun fiyatı biraz yüksek huawei mate 8 ve gm 5 plus en uygunu bu zaten bende bunu almayı düşünüyorum.
Telefona taksit gelirse lg g4 yada reeder P10s alıcam