1600 liraya elektrikli bisiklet alınır mı?

Bu konuyu okuyanlar

Yasinpekk

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ben 15 yaşındayım. Sanayide 2ay çalışmıştım şimdide biraz calıstım.Biriktirdıgım parayla bişey almak istiyorum. Elektrikli bisiklet çok ilgimi çekti ve babamla guzel bir marka bulduk. Aslında anlamam markadan ama konyada 3 tane stmax bayisi var ondan böyle düşündüm. Stmax zwd406l markası 1600 liraya alınır mı? Maximum 45 hız 48V. 500 watt birazdaha özellik google yazınca hepsi çıkıyor. En son olarak elektrikli bisiklet hakkındaki düşünceleriniz? Akulerı nasıl oluyor? Teşekkürler şimdiden :)

Halkulvad

Müdavim
Reaksiyon puanı
53
akülü motosikletler pek hoşuma gitmiyor sesi falan akülü araba sesi gibi :D o fiyata motosiklet araştırdın mı yada 400 lira kadar ekleyip daha iyi motosikletler alabilin ama bu benim tavsiyem sen elektirikli bisiklet alırsan al bu konu hakkımda fikrim :)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

akülü motosikletler pek hoşuma gitmiyor sesi falan akülü araba sesi gibi :D o fiyata motosiklet araştırdın mı yada 400 lira kadar ekleyip daha iyi motosikletler alabilin ama bu benim tavsiyem sen elektirikli bisiklet alırsan al bu konu hakkımda fikrim :)

falcon291

Müdavim
Reaksiyon puanı
45
Bisiklet al. Elektrikli bisiklet de neymiş? 15 yaşında bisiklet iyi kondisyon yapar....