16 yaşındayım boyum 1.65 yardımcı olursaniz sevinirim bıktım artık

Bu konuyu okuyanlar

berkayyy3131

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
1.70 e ulaşırsın muhtemelen 18-19 a kadar uzama devam ediyor. Ancak genetik faktörler ve genlerindeki kodlama önemli.

Sakın ama sakın, bir ağabeyin olarak söylüyorum, kafana takma boyunu. Lütfen kendini boy yerine farklı bir şekilde geliştir. Velev ki 1.65 kaldın. Hiç bir şey umurunda olmasın. Senin yaşıtlarının "ay ne güüzel 1.90 boyu var" demelerine bakma. Şekilcilikten başka bir şey değil.

Bir gün beni anlayacaksın güzel kardeşim.
Abi küçükken çok sıkıntı cektim halada sıkıntı oluyo ister istemez takıyorum ama büyüdüğümde seni anlıyacağıma eminim

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Yeğenim 1.65 anormal bir boy ölçüsü değil, normal kabul edilen bir ölçüdür. Sen asıl boyunu değil, çevreme, ait olduğum toplumu ve ülkeme nasıl bir yarar sağlar, faydalı olurum diye dert etmelisin. Arkadaşlar yüzmeyi tavsiye etmiş, çok doğru bir yöntem. Bu aynı zamanda Peygamber efendimizin sünneti, tavsiyesidir. Eğer bunu bu bilinçle, sünnet diye, peygamber tavsiyesi diye yaparsan hem amacına ulaşmış, hem de dünya kadar sevaba girmiş olursun. Ne güzel değil mi? :) Bunları yaparken yeteneklerin doğrultusunda çok seveceğin bir işi de meslek edinip geleceğine de yatırım yapmış, aynı zamanda topluma da bir katkı sağlamış olursun. Başarılar dilerim.

omrf4ruk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aga boyun uzadı mı şu an senin gibiyim bende aynıyız