16 mb internetim var ama torrent da 100 - 150 kb ı geçmiyor

Bu konuyu okuyanlar

CarryChucky

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
16 mb internetim var ama torrent da 100 - 150 kb ı geçmiyor

ʍεƦ†

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
kardeşim kabloda sorun olabilir bi kontrol et ezilmiş felann varsa değiştir veya yanlış bağlamış olabilirsin kabloyu bağlamaya şekline görede intennet hızı değişiklik gösterebilir o da olmuyorsa müşteri hizmetlerini ara sorunu bildir

CarryChucky

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kardeşim kabloda sorun olabilir bi kontrol et ezilmiş felann varsa değiştir veya yanlış bağlamış olabilirsin kabloyu bağlamaya şekline görede intennet hızı değişiklik gösterebilir o da olmuyorsa müşteri hizmetlerini ara sorunu bildir
Kabloyla Bağlanmıyorum.

---- Mesajlar birleştirildi ----

steamde 1.5 mb civarı alıyorum ama torrent da çok düşük

Son düzenleme:

ʍεƦ†

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
bendede aynı sorun vardı kabloyu yeniledik 200 kb den 700 kb e çıktı :)

---- Mesajlar birleştirildi ----

sadece tornetdeyse o sorunu bilmiyorum
:(

Son düzenleme:

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,194
Hız testine sok bakayım dicem ama Steam'de 1.5 Mb alıyorum demişsin.
İnternetin hızlı olabilir fakat dosyayı indirmeye çalıştığın sunucu da yavaş olabilir.
Senden kaynaklanan bir sorun olduğunu zannetmiyorum ama başka bir torrent dosyası indirmeye çalış hız da muhakkak farklılık olmalı ..

CarryChucky

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hız testine sok bakayım dicem ama Steam'de 1.5 Mb alıyorum demişsin.
İnternetin hızlı olabilir fakat dosyayı indirmeye çalıştığın sunucu da yavaş olabilir.
Senden kaynaklanan bir sorun olduğunu zannetmiyorum ama başka bir torrent dosyası indirmeye çalış hız da muhakkak farklılık olmalı ..
başka oyunlarda 2 mb la indiriyor teşşekürler

xPhoenix06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,187
Sorunun Torrent dosyasındaki SEEDlerden kaynaklanıyor. Sanırım seedler tükenmiş başka bir yerden indir ve onlarla mı alakalıymış değilmiymiş öğren

PropHeTe

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,398
Torrent paylaşım üzerine hareket eder ne kadar çok paylaşımcı dosyalarını kullanıma açarsa o kadar hızlı iner yani steam ile ölçeklendirmen tamamen yanlış bir düşünce steam kendi sunucularındakini sana açar diğeri başka kullanıcıların koyduğu kotaya göredir Torrent, (=