1500 TL civarında telefon tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

whymee07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Kısa Kesicem max verebileceğim miktar 1500 - 50 60 tl fazla olsada sorun olmaz .Benim bir telefondan beklentim dokunmatik bir kere hassas olucak işletim sistemi mümkünse symbian olmasın bide megoo megoo malum devam etmicek bi işletim sistemi yardımlarınızı bekliyorum android olursa güzel olur + benim istediğim telefon kasmıcak yani menü geçişleri güzel ve hızlı olmasını istiyorum şık bi görünümü olsun mesela faceden filan ooyunlar acılsın okey tavla mavla oynayabileyim benim isteklerim kısaca bunlar bütçeme göre alınabilecek en iyi telefonu söylerseniz çok sevinirim şimdiden teşekkürler.. ve marketi gzel olsun..

whymee07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
htc evo 3d çok kötü bir model diyorlar 3d fotorag çekince hani böle kağıtlar oluo ya resimler bi tarafa çevirion farklı gözüküo bi tarafa çevirion bambaşka bişey oluyo arkdaşımda var aynı şekidle bunu duydum lumia 900 düşünüuorum fakat ne zmn çıkar hiçbir fikrim yok...

1ruby1

Müdavim
Reaksiyon puanı
37
htc evo 3d çok kötü bir model diyorlar 3d fotorag çekince hani böle kağıtlar oluo ya resimler bi tarafa çevirion farklı gözüküo bi tarafa çevirion bambaşka bişey oluyo arkdaşımda var aynı şekidle bunu duydum lumia 900 düşünüuorum fakat ne zmn çıkar hiçbir fikrim yok...
benim fikrim Android kullanmanız yönünde, windows phone 7 daha çok yeni, uygulama sayısı sınırlı.. Android windows phone 7'e oranla daha da oturdu, hele ki Android 4.0 kullanılmaya değer. fiyat/performans HTC Evo 3D bence çok iyi bir model, 3D resim sevmiyorsanız çekmek zorunda değilsiniz 2D olarak da çekebilirsiniz. Benim tavsiyem Android 4.0 güncellemesi alacak bir modeli tercih etmeniz yönünde.

whymee07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sensation daha güzel değilmi ?

Oseyto

Asistan
Reaksiyon puanı
1
O paraya imkan varsa yurt dışından bi galaxy nexus almanı öneririm, yada hiç uğraşmayıp Türkiye'den galaxy s2 alabilirsin :)

NikeSteeL

Müdavim
Reaksiyon puanı
131
Ben senle Aynı Durumda Olsam Ve Cep telefonu Almak için Paramı Ayırmış Olsam Tartışmasız Ve Tereddütsüz

Sony Ericsson Xperia Arc S Alırım

Fiyatıda Senin İstediğin Seviyede Tam Olarak ...

Witcher

Asistan
Reaksiyon puanı
2
[MENTION=62584]NikeSteeL[/MENTION]`a katılıyorum :)

technomind

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
74
Benim fikrimcede NikeSteeL'le aynı kanıdayım, lakin facebook'tan telefon üzerinden okey tavla oynanması konusunda tereddütüm var.. Ben şuan kendi telefonumdan test edip sana yorum yazacağım..

-----------------------edit--------------

test ettim, poker gibi oyunları oynayabildim kendi telefonumda ama :S mynet çanaktan okey yada ihaleli batak uygulaması çıkmadı :S
farklı okey siteleri varsa onuda ben bilmiyorum :)

whymee07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
valla ne bileyim sonny pek aklıma yatmıyor..

--- Mesaj Güncellendi ---

şahsen ben sensation ve evo 3d arasında kaldım ...

St. Benoit

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
3d li bir telefon istiyosan evo yerine lg optimus 3d yi incele testlerde evodan daha iyi sonuçlar almış. Ama lg android güncellemelerinde biraz geride kalıyor. (forumda lg kullanların görüşlerinden hatırladığım)

neoorog

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
android istiyorsan galaxy s2 alabilirsin o fiyata.

kişisel tercihim iOS, iPhone'dur.

whymee07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ya ben illa 3d olsun istemiyorum ram ı 1 gb olsun ghz 1.2 den fazla olsun bide böle güzel oyunlar oynanabilsin sensörlü filan böle modern warfare mesela htc de oynanıo ve süper hiç kasmıo ama şimdi alcam sonradan başka bi telefon görcem tüh keşke almasaydım demek istemiyorum yani almısken bu fiyat alınabilecek iyi telefonu almak istiyom sonny ericson ne bileyim arc s in pek beğenmedim kavisli mavisli onu almam ... ben telefon alırsam ya nokia ya samsung ya iphone yada htc alırım yani

technomind

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
74
3d li bir telefon istiyosan evo yerine lg optimus 3d yi incele testlerde evodan daha iyi sonuçlar almış. Ama lg android güncellemelerinde biraz geride kalıyor. (forumda lg kullanların görüşlerinden hatırladığım)

O incelemeyi bende takip ettim 512 mb ddr2 ram olan Optimus 3D daha iyi sonuçlar veriyordu, ddr2 nin farkı olsa gerek HTC 3D de 1 GB ram var ama malesef DDR2 gibi hızlı bir performansa sahip değil..

Haklısın güncelleme geç geliyor :S o konuda sıkıntı var..

af_at_sum

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
valla ne bileyim sonny pek aklıma yatmıyor..

--- Mesaj Güncellendi ---

şahsen ben sensation ve evo 3d arasında kaldım ...

Ben de telefon almayı düşünüyorum, biraz araştıma yaptım, ben de sensation ve evo 3d arasında kaldım. galaxy s 2 ve sensation arasında genel olarak ram farkından başka bi fark yok gibi. diğer farkları çok önemli bulmadım açıkçası. aralarında yaklaşık 300 liralık bi fiyat farkı var. evo 3d nin özellikleri sensation'a çok yakın ve ram boyutu 1gb. anlayamadığım bi sebepten ötürü piyasaya yaklaşık 2000 liradan girip, şu anda 1200 lira ya kadar düşmüş olması. ben tüm bunları düşünüp sonuç olarak sensation'ın optimum alınacak telefon olduğuna karar verdim o fiyata. bu benim görüşüm tabi, umarım yardımcı olmuştur.

whymee07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşalr valla yorumlarınızı hala bekliyorum evo 3d mi sensation mu karar verememekteyim...

Nemre

Müdavim
Reaksiyon puanı
29
Oyun İçin Büyük Ekran Şart.Bu Durumda Kesinlikle Samsung Galaxy S2 Diyorum. Ufak Ekranlılarda Çabuk Sıkılırsın Demedi Deme :)

whymee07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sensation veya evo 3d alıcam ama hangisi karar veremiyorum

WhyNoTx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yarın gidiyorum ve hangisi olduguna karar verıcem

Son mesajlar