1500 TL civarı telefon önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Salvo34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar merhaba, yakın zamanda kendime yeni bir telefon almaya karar verdim. Açıkçası çok fazla para harcamak istemediğim için 1500 tl civarında bir telefon arıyorum. Gözüme ilk ilişen telefon lenovo vibe p1 oldu fakat telefonun menü görünümündeki arka beyaz fonu pek hoşuma gitmedi ve ekim ayında lenovo vibe p2 nin çıkacağını duyduğum için acele etmemeye karar verdim. Telefonda oyun oynamıyorum fakat telefonun bataryası, görünümü, metal kasa olması, tek el ile kullanılabilecek büyüklükte olması, menü görünümü, ekran canlılığı, telefonun akıcılığı, kamerası ve telefonun fonksiyonel olması benim için önemli. Sanırım bu aradıklarımın hepsini 1500 tlye bulmak biraz zor gibi :) Ne zaman bir teknoloji mağazasına girsem gözüme ilişen s7 edge'i alıp maddi olarak biraz sıkışmaya razı olmak istiyorum :) O yüzden bana 1500 tl civarında aradığım özellikleri karşılayabilecek bir telefon önerebilirseniz çok sevinirim. Telefonun şuanda piyasada olması yada önümüzdeki aylarda çıkacak olması önemli değil. Şimdiden teşekkürler, iyi forumlar :)

asdwe3361

Asistan
Reaksiyon puanı
132
Bence hiç samsungtan şaşma derim ithalatçı garantili s6 veya note 4 alabilirsin.Keşke limitin 1900 olabilse direk note 5 al ithalatci garantili derdim

Salvo34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Note serisini daha önce hiç kullanmadım sanırım bana uygun değil S Pen, çizim gibi şeylere ihtiyaç duymuyorum ayrıca Note 5 te bir kaç sıkıntı var diye biliyorum yani tercih etmem muhtemelen. Ek olarak Fiyat 2 bine kadar çıkabilir

M

Murat Burç

SDN Okuru
Note serisini daha önce hiç kullanmadım sanırım bana uygun değil S Pen, çizim gibi şeylere ihtiyaç duymuyorum ayrıca Note 5 te bir kaç sıkıntı var diye biliyorum yani tercih etmem muhtemelen. Ek olarak Fiyat 2 bine kadar çıkabilir
Note 5 in bir sıkıntısı yok hatta şuan samsungun s6 edge plus tan sonra en sorunsuz cihazı denilebilir .
Note 5 iyi seçim olur alabilirsen dediklerini tam anlamıyla karşılıyor ayrıca note 4 ede bakabilirsin note5ten aşağı kalır yani yok bunlar tr garantili note 5 i tr garantili 2000 zor ama note 4 1700-1900 bulunur.
Zenfone 3 ailesi iyi geliyor
Mi5 güzel bir telefon ama servis ağı yok sar değeri yüksek
Reeder p10s gibi tellere hiç bulaşma bulabilirsen ikinci el z5 compacy bak ama ekran zayıf kalır
Dediğim gibi bulabilirsen note 5 veya note 4 al. keyfine bak

Salvo34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Önerileriniz için teşekkür ederim söylediğiniz telefonları araştıracağım :)

Salvo34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar sanırım note 5'e tav oldum :) Cihazın görebildiğim tek sıkıntısı kamera çıkıntısının büyük olup, herhangi bir zemine bırakıldığı zaman sıkıntı yaratabileceği. Kullanan arkadaşlar varsa onlarında görüşlerini almak isterim, zemine bırakıldığı zaman düz duruyor mu, kameraya hasar verebilir mi vs

M

Murat Burç

SDN Okuru
Arkadaşlar sanırım note 5'e tav oldum :) Cihazın görebildiğim tek sıkıntısı kamera çıkıntısının büyük olup, herhangi bir zemine bırakıldığı zaman sıkıntı yaratabileceği. Kullanan arkadaşlar varsa onlarında görüşlerini almak isterim, zemine bırakıldığı zaman düz duruyor mu, kameraya hasar verebilir mi vs
Benim yeğende var evet o çıkıntı var inkar edilemez düz duruyor sıkıntı yok kameraya haraket ettirmedin sürece zarar vermez veya böyle bastırmadığın sürece zaten o zaman her telefefonun gider.Masada asil duruyor note serisinin hep bir duruşu vardı ama Note 5in bir devrim note serisinde çerçeve yok gibi birşey telefonda hız felan kamerası ekranıyla hala zirveye oynuyor yalnız hafıza kartı desteği yok veya sana ilk gelişte 32 gbdan 24 gb kalıyor çok video çekiyorsan pcye yedeklemen gerekebilir.

Salvo34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
64 gb olanını bulmak mümkün müdür acaba?

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
Arkadaşlar merhaba, yakın zamanda kendime yeni bir telefon almaya karar verdim. Açıkçası çok fazla para harcamak istemediğim için 1500 tl civarında bir telefon arıyorum. Gözüme ilk ilişen telefon lenovo vibe p1 oldu fakat telefonun menü görünümündeki arka beyaz fonu pek hoşuma gitmedi ve ekim ayında lenovo vibe p2 nin çıkacağını duyduğum için acele etmemeye karar verdim. Telefonda oyun oynamıyorum fakat telefonun bataryası, görünümü, metal kasa olması, tek el ile kullanılabilecek büyüklükte olması, menü görünümü, ekran canlılığı, telefonun akıcılığı, kamerası ve telefonun fonksiyonel olması benim için önemli. Sanırım bu aradıklarımın hepsini 1500 tlye bulmak biraz zor gibi :) Ne zaman bir teknoloji mağazasına girsem gözüme ilişen s7 edge'i alıp maddi olarak biraz sıkışmaya razı olmak istiyorum :) O yüzden bana 1500 tl civarında aradığım özellikleri karşılayabilecek bir telefon önerebilirseniz çok sevinirim. Telefonun şuanda piyasada olması yada önümüzdeki aylarda çıkacak olması önemli değil. Şimdiden teşekkürler, iyi forumlar :)
xiaomi mi 5 alın derim...

Reaksiyon puanı
14
İphone SE veya İphone 5s her işini karşılar kardeşim iyi forumlarr!:yum:

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
XİAOMİ Mİ5 al tavsiye ederim.Kaçırma bence.;)

muhammet516

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Herkes xiaomi mi5 i öneriyor ama alıpta uzun süreli kullanan biriside çıkmıyor.

hakan381

Asistan
Reaksiyon puanı
22
Diğer arkadaşlarında dediği gibi Xiaomi Mi5 alabilirsin.