1500 liraya kadar akıllı telefon?

Bu konuyu okuyanlar

UzaylıGezgin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar merhaba;
Alacağım telefonda en önemli konu kamera. Çok fazla selfie çekiyorum. Telefonun fazla kasmaması vs de önemli tabiki. Aklımda xiaomi modelleri var. Özellikle s2 ilgimi çekti. Sizce fiyatına değer bir telefon mu? Ya da başka önerileriniz varsa bekliyorum.

Reaksiyon puanı
1
Mi a1 veya redmi 5 plus olabilir ama galiba redmi 5 plus bütçenizi biraz aşıyor. Mi a1'in arka kamerası 5plus'ın pil ömrü s2nin ise ön kamerası onları öne çıkartıyor. Ama belirtmek isterim ki S2 diğerleri ile aynı fiyatta olmasına rağmen bence daha alt segment bir cihaz. Hem arkası plastik hemde ekranı 720p. Sadede gelirsek benim size önerim mi a1 hem 1 yıl daha güncelleme sözü var yani 9.1e kadar güncelleme alacak.

???????? :?

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
Senin İçin En Önemli Kameraysa ve Kasmamasını istiyorsan Xiamoi S2'yi Öneririm Hem Güncel Hem Tasarımı Güzel Hem de Kamera Bakımından Güzel Bir Telefon

Son düzenleme:

Hombre suelto

Asistan
Reaksiyon puanı
88
Arkadaşlar merhaba;
Alacağım telefonda en önemli konu kamera. Çok fazla selfie çekiyorum. Telefonun fazla kasmaması vs de önemli tabiki. Aklımda xiaomi modelleri var. Özellikle s2 ilgimi çekti. Sizce fiyatına değer bir telefon mu? Ya da başka önerileriniz varsa bekliyorum.
Az daha ekleyip mi a2 alabilirsin onun dışında bütçen çok sıkıntıysa 1.550 tl ye hepsiburadadan redmi 5 plus alabilirsin

Son mesajlar