1500 civarı telefon önerisi

Bu konuyu okuyanlar

MuhammedA.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
engel kardeşime telefon almayı düşünşyorum kriter olarak ekranının büyük olmasını istiyor rahat kullanabilmek için ve kamerasıda güzel olsun istiyor internetten bir kaç telefon baktım casper via g1, xperiaZ5, lenova p2 bunlara baktım biraz yardımcı olursanız sevinirim

Reaksiyon puanı
222

MuhammedA.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İnternetten düşünüyorsanız hepsiburadadan Xiaomi Mi 5S Plus 64 GB (İthalatçı Garantili) Fiyatı kamerası ufak olan mi5s e göre biraz daha kötü. Dev ekran sevenler için Xiaomi Mi Max 2 64 GB (İthalatçı Garantili) Fiyatı. Kamerası iyi ekranı büyük güncellemeleri alan işlemcisi orta üst segment istiyorsanız en ideal Xiaomi Mi A1 (İthalatçı Garantili) Fiyatı - Taksit Seçenekleri

A1e bu dedıklerınız içinde en iyisi mi eger oyleyse fiyatı 5s plusa göre neden ucuz anlamadım orasını bide xiaominin 1500 2000 arasındaki en iyi telefonu hangisi

Reaksiyon puanı
222
A1e bu dedıklerınız içinde en iyisi mi eger oyleyse fiyatı 5s plusa göre neden ucuz anlamadım orasını bide xiaominin 1500 2000 arasındaki en iyi telefonu hangisi
Mi5s plus üst segment bir cihaz mı a1 orta segment yeni nesil telefon kamerası 5s plusdan daha iyi ama işlemcisi daha iyi. Xiaominin en iyi telefonu mi6 1899tl kamerası performansı vs. çok iyi bütçe yeterse öneririm. 1999tl ye oneplus 5 var zorlamazsa en kral cihaz o.

TeknoBoss32

Müdavim
Reaksiyon puanı
494
ithalatçı olarak yukarıda yazmışlar zaten.tr garantili olarak asus zenfone 3 veya sony xperia xa1 ultra alınabilir

...Görkem...

Müdavim
Reaksiyon puanı
779
engel kardeşime telefon almayı düşünşyorum kriter olarak ekranının büyük olmasını istiyor rahat kullanabilmek için ve kamerasıda güzel olsun istiyor internetten bir kaç telefon baktım casper via g1, xperiaZ5, lenova p2 bunlara baktım biraz yardımcı olursanız sevinirim

Merhaba,

Suan edinebilecegimiz piyasada olan urunler icin 1000-2000 lira bandinda en iyo en guclu urunler xiaomi markasina ait. Max 2000 liraya bakiyorsaniz mi6 modeli suan en iyisi. 1500 liraya xiaomi mi5s plus, 1300 lira civarinda ise xiaomi mi5s alabilirsiniz.

Bu saydigim uc model ust segment urunler. Sd8xx serisi islemci kullaniyorlar. Yani ust segment islemciye sahip urunler.

Diger xiaomi urunleri orta segment olup boyle a1, mi max 2 gibi modelleri bu onerdigim cihazlardan sonra geliyor.

Diger bilindik markalar ise artik bu fiyat bandinda hepten gucsuz modeller sunuyorlar. Artik firmalarin orta segment urunleri bile 2000 liraya yaklastigi icin 1000-2000 lira bandinda kesinlikle en iyi tercih xiaomi almaktir.

Sahsen ben olsam bende boyle yapardim. Size de bunu tavsiye ederim.

MuhammedA.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba,

Suan edinebilecegimiz piyasada olan urunler icin 1000-2000 lira bandinda en iyo en guclu urunler xiaomi markasina ait. Max 2000 liraya bakiyorsaniz mi6 modeli suan en iyisi. 1500 liraya xiaomi mi5s plus, 1300 lira civarinda ise xiaomi mi5s alabilirsiniz.

Bu saydigim uc model ust segment urunler. Sd8xx serisi islemci kullaniyorlar. Yani ust segment islemciye sahip urunler.

Diger xiaomi urunleri orta segment olup boyle a1, mi max 2 gibi modelleri bu onerdigim cihazlardan sonra geliyor.

Diger bilindik markalar ise artik bu fiyat bandinda hepten gucsuz modeller sunuyorlar. Artik firmalarin orta segment urunleri bile 2000 liraya yaklastigi icin 1000-2000 lira bandinda kesinlikle en iyi tercih xiaomi almaktir.

Sahsen ben olsam bende boyle yapardim. Size de bunu tavsiye ederim.

Büyük ihtimslle mi 6 alacagım teşekkürler