1500-3500 TL arası telefonlar

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Kararsız23

Profesör
Peki hiç teknik servis tarafını gördünüz mü ? Bir sıkıntı yaşadınız mı ?
Teknik servise gitmedim ben. Annem Lg K8 kullanıyor ekranı kırılmıştı. Maltepe'deki Lg servisine gönderdik. 250 tl'ye orijinal cam taktılar. Lg'nin zaten güzel bir servisi var bildiğime göre.

WellTime54

Profesör
3299 tl e vatanda samsung a70 gördüm 4500 mah pil 6gb Ram 128 gb hafıza hızlı şarz süper amoled ekran falan bu fiyata iyi görünüyor cihaz özellikleri itibariyle bakabilirsiniz

Mate20piro

Asistan
İphone 6S olan telefonumu 1500 TL ye satacağım ve yeni bir telefon alacağım. Android olmasını ve telefonun kasmamasını istiyorum.Benim için telefonun görünüşü,çentikli olması,yenilikçi olması önemli.Ekranda parmak izi okuyucu tarzı özellikler güzel olur.Aradığım telefon F/P ürünü.Önerilerinizi bekliyorum.
Şimdiden teşekkürler.
Dostum şöyle söyliyim, ben telefondan pek anlamam. Bu forum da konu açtım 5 10 bin bütçem vardı. S10+ dediler aldım güvenip telefon harikalar yarattı zerre pişman olmadım. Yedek olarak dün lg g7 aldım 2999tlye şöyle söyliyim kime sorarsan sor o fiyat bandın da en iyisi lg g7 derler. P30lite vs diyenler olur ama bence dikkate alma. Lg g7 yi 1 gündür kullanıyorum ekranı hdye düşürdüm bataryası malum 3000mah rahat bi 10 saati çıkardım yani gün içi baya yoğun iş görüyor. Extrem kamerası bir harika f1.6 zaten. Kısaca sana tavsiyem LG G7.

Dip not: 10 saat yoğun kullanmama rağmen. İnternet de batarya testi var günlük kullanımda ekranı kısmadan 1 günü de çıkabilir..

Son düzenleme:

AlteredTech

Profesör
İphone 6S olan telefonumu 1500 TL ye satacağım ve yeni bir telefon alacağım. Android olmasını ve telefonun kasmamasını istiyorum.Benim için telefonun görünüşü,çentikli olması,yenilikçi olması önemli.Ekranda parmak izi okuyucu tarzı özellikler güzel olur.Aradığım telefon F/P ürünü.Önerilerinizi bekliyorum.
Şimdiden teşekkürler.
G7 almanızı tavsiye ederim. Aynı fiyattaki diğer cihazlar orta seviye, G7 amiral gemisidir. Ekrandan parmak izi dışında bütün kriterlerlerinizi karşılıyor. Zaten o fiyattaki ekrandan parmak izi okuyan cihazlardan okuma olarak da daha hızlı. Ekranı ve ses performansıyla üzmeyecek bir cihaz.

Teknolog26

Üyecik
En saf androidi general mobile da kullanabilirsiniz bence. Ben gm8 ve gm9pro kullandım, çok memnunum ikisindende. Kasmıyor ve en iyi performansı alıyorum. Mutlaka göz atmanızı tavsiye ederim.

stat counter