1500-3500 TL arası telefonlar

Bu konuyu okuyanlar

BugraSahinn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
İphone 6S olan telefonumu 1500 TL ye satacağım ve yeni bir telefon alacağım. Android olmasını ve telefonun kasmamasını istiyorum.Benim için telefonun görünüşü,çentikli olması,yenilikçi olması önemli.Ekranda parmak izi okuyucu tarzı özellikler güzel olur.Aradığım telefon F/P ürünü.Önerilerinizi bekliyorum.
Şimdiden teşekkürler.

Behzat Ç.

Doçent
Reaksiyon puanı
107
İphone 6S olan telefonumu 1500 TL ye satacağım ve yeni bir telefon alacağım. Android olmasını ve telefonun kasmamasını istiyorum.Benim için telefonun görünüşü,çentikli olması,yenilikçi olması önemli.Ekranda parmak izi okuyucu tarzı özellikler güzel olur.Aradığım telefon F/P ürünü.Önerilerinizi bekliyorum.
Şimdiden teşekkürler.
p smart 2019 çokzel kamerası ve görünüş bakımından ama pubg performansını pek beğenmedim oyun oynamıyorsanız p smart ama oyun oynuyorsanız redmi note 7 öneririm

Isaac42

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,526
3500 gibi bütçeniz var ise 3000 hatta 2800 tl ye LG g7 öneririm. Ekrandan parmak okuyucuku telefon istiyorsanız xiaomi mi8 pro var ama biraz fiyatı tuzlu olabilir ve çok sağlıklı çalışmıyor ekrandan parmak izi okuması. LG g7 iyi bir seçim olacaktır.

BugraSahinn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
3500 gibi bütçeniz var ise 3000 hatta 2800 tl ye LG g7 öneririm. Ekrandan parmak okuyucuku telefon istiyorsanız xiaomi mi8 pro var ama biraz fiyatı tuzlu olabilir ve çok sağlıklı çalışmıyor ekrandan parmak izi okuması. LG g7 iyi bir seçim olacaktır.
LG markası için çabuk bozuluyor deniyor ama bir fikrim yok.Siz kullandınız mı ?

Isaac42

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,526
LG markası için çabuk bozuluyor deniyor ama bir fikrim yok.Siz kullandınız mı ?
LG nin kronik sorunları ve çabuk bozulmaları g6 modelinde son buldu. G7 modeli ile LG sağlam adım attı ve kullananlar memnun herhangi bir kronik sorun yaşamazsınız bu fiyata amiral gemisi tek LG g7 ve oldukça kaliteli.

guvenayaz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
pasaport kayıtlı mi 9 se almalısın kesinlikle

Kararsız23

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,124
Şahsen Lg G7 kullanıyorum. Ben de IPhone 6'dan geçiş yaptım (Ben de forumdakilerin tavsiyesiyle almıştım.) Bataryası dışında muazzam bir telefon. . Iphone 6'dan da daha iyi bataryası.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Pek sıkıntı çıkarmaz size alışık olduğunuzdan

BugraSahinn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Şahsen Lg G7 kullanıyorum. Ben de IPhone 6'dan geçiş yaptım (Ben de forumdakilerin tavsiyesiyle almıştım.) Bataryası dışında muazzam bir telefon. . Iphone 6'dan da daha iyi bataryası.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Pek sıkıntı çıkarmaz size alışık olduğunuzdan
Lg G7 yi 2.el satarken sıkıntı çıkarmasın sıkıntıdan kastım zor satılma gibi bir durum ortaya çıkmasın

Kararsız23

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,124
Satılma kısmını bilmem ama bence siz kullanmaya bakın öncelikle. Satış kısmı zamanla hallolur diye düşünüyorum.

Reaksiyon puanı
892
Şimdiden teşekkürler.
ekrandan parmak izi okuyucu isterseniz samsung galaxy a70 önerebilirim ama çok iyi çalışmıyor.bence o olmasa da olur derseniz lg g7 mükemmel bir seçim.bir çok yönden a70i sollar.

Kararsız23

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,124
Aldığıma hiçbir şekilde pişman değilim. Telefon benim ihtiyaçlarıma göre mükemmel bir telefon. Düşündüren tek şey bataryası. Fakat IPhone 6' dan geçtiğiniz için rahatsız olmayacığınızı düşünüyorum

Melih B.

Asistan
Reaksiyon puanı
85
LG G7 ThinQ
Buradaki puanı hak etmiş mi yani ?
Aldığınıza pişman olduğunuz bir yanı var mı ?
Kesinlikle hakediyor sonuna kadar, 3 aydır kullanıyorum bataryası da çok iyi optimizasyondan dolayı. Harika iş çıkarmışlar. Ayrıca kamera puanı da yanlış, firmaya rüşvet vermediği için, en az 98-100 olmalıydı.

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Kesinlikle hakediyor sonuna kadar, 3 aydır kullanıyorum bataryası da çok iyi optimizasyondan dolayı. Harika iş çıkarmışlar. Ayrıca kamera puanı da yanlış, firmaya rüşvet vermediği için, en az 98-100 olmalıydı.

Yanlış değil diğerleride şişirme olabilir bazıları ama g7 için verilen puanı yerinde buluyorum arka kamera sensörü 1/2.8 mesela fiyatına göre çok iyi kamerası hatta renk doğruluğu çok iyi ama renk kontrastı biraz sönük kalıyor ve çok net ve detaycı değil bunu samsung, iphone, huawei amiralleri ile kıyaslayamayız ama fiyatına göre çok iyi cihaz batarya hariç.

BugraSahinn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Mate 20 lite mı ? yoksa Lg g7 mi? Neden ?

BugraSahinn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
İşlemcisi, hoparlörü, ekranı ve video performansı daha iyi G7’nin. Fakat aralarında 900 tl’lik bir fark var. Bu farka değer mi bilemiyorum açıkcası.
Peki hiç teknik servis tarafını gördünüz mü ? Bir sıkıntı yaşadınız mı ?

Kararsız23

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,124
Peki hiç teknik servis tarafını gördünüz mü ? Bir sıkıntı yaşadınız mı ?

Teknik servise gitmedim ben. Annem Lg K8 kullanıyor ekranı kırılmıştı. Maltepe'deki Lg servisine gönderdik. 250 tl'ye orijinal cam taktılar. Lg'nin zaten güzel bir servisi var bildiğime göre.

WellTime54

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,000
3299 tl e vatanda samsung a70 gördüm 4500 mah pil 6gb Ram 128 gb hafıza hızlı şarz süper amoled ekran falan bu fiyata iyi görünüyor cihaz özellikleri itibariyle bakabilirsiniz

Mate40pro

Doçent
Reaksiyon puanı
148
Şimdiden teşekkürler.
Dostum şöyle söyliyim, ben telefondan pek anlamam. Bu forum da konu açtım 5 10 bin bütçem vardı. S10+ dediler aldım güvenip telefon harikalar yarattı zerre pişman olmadım. Yedek olarak dün lg g7 aldım 2999tlye şöyle söyliyim kime sorarsan sor o fiyat bandın da en iyisi lg g7 derler. P30lite vs diyenler olur ama bence dikkate alma. Lg g7 yi 1 gündür kullanıyorum ekranı hdye düşürdüm bataryası malum 3000mah rahat bi 10 saati çıkardım yani gün içi baya yoğun iş görüyor. Extrem kamerası bir harika f1.6 zaten. Kısaca sana tavsiyem LG G7.

Dip not: 10 saat yoğun kullanmama rağmen. İnternet de batarya testi var günlük kullanımda ekranı kısmadan 1 günü de çıkabilir..

Son düzenleme:

The Cyclist

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,906
Şimdiden teşekkürler.

G7 almanızı tavsiye ederim. Aynı fiyattaki diğer cihazlar orta seviye, G7 amiral gemisidir. Ekrandan parmak izi dışında bütün kriterlerlerinizi karşılıyor. Zaten o fiyattaki ekrandan parmak izi okuyan cihazlardan okuma olarak da daha hızlı. Ekranı ve ses performansıyla üzmeyecek bir cihaz.

Teknolog26

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
27
En saf androidi general mobile da kullanabilirsiniz bence. Ben gm8 ve gm9pro kullandım, çok memnunum ikisindende. Kasmıyor ve en iyi performansı alıyorum. Mutlaka göz atmanızı tavsiye ederim.